Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen képszerkesztőt használjak?

Milyen képszerkesztőt használjak?

Figyelt kérdés
We Heart Iton böngésztem manapság, és nagyon sok képet néztem távol-keleti lányokról, akik ilyen ulzzang stílusban töltöttek fel képet. Tudom, hogy alapjáraton is nagyon világos bőrük van, főleg a koreaikanak, a japánoknak es a kínaiaknak, de annyira tetszik, hogy a bőrük ilyen vilagos, a hajuk sötét, de ráadásként még magán a képen is biztos van valamilyen effekt. Az ajkuk példál mindig megmarad olyan erős, vérrel dúsított színűként. És az érdekelne, hogy milyen applikációt használhatnak. Iphone-om van...

2016. jan. 17. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen szirszar effektekre gyakorlatilag bármelyik képszerkesztő képes.
2016. jan. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha iphone-od van, akkor biztos gazdag vagy, úgyhogy vegyél egy rendes iMac-et és vegyél rá photoshopot. Telefonnal meg ne bohóckodj, képet szerkeszteni, pff
2016. jan. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az iphone-t azert irtam le te nagy okos, hogy arra valo applikacio otleket szeretnek latni, mert sok olyan szerkeszto van, ami mondjuk csak androidra jo, de iosen nincs. Ennek semmi koze a penzhez. Es egyebkent nem photoshoppolni szeretnek, hanem ilyen es ehez hasonlo effekteket keresek. Amugy meg kozel 20 kulonbozo szerkesztot toltottem le es mindegyiken ugyan azok a bena, rohadtl nem termeszetes effektek vannak, hanem azok a szir-szar ossze-vissza szinesek. Pl:retrika.

Szoval segito kommentekre varok. Koszonom

2016. jan. 17. 22:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem valamit nem értettél meg, leírom akkor én is amit a fenti: telefonon normális képszerkesztőt nem fogsz találni, mert a kis kijelző és a béna felület miatt csak gagyik vannak. Képet szerkeszteni minimum egy notebook vagy egy rendes asztali gép kell, a telefon nem erre való, csak idétlenkedés. Persze, aki igénytelen, és ez is elég neki, az használhatja nyugodtan.
2016. jan. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!