Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA V modolása (nem eredeti a...

GTA V modolása (nem eredeti a játék) hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám felmodolni a gat V-met ? Valaki le tudná ezt nekem írni ? Úgy hogy egy alap mod benne legyen és abba tudjak bele tölteni külön kocsikat skineket fegyókat stb.

2016. febr. 12. 17:16
 1/1 anonim válasza:
Ezt itt nagyon öszetett elmagyarázni neked, de szerintem a youtube a barátod ott rengeteg ilyen videó van fent, hogy kell csak írd be mit akarsz belemodolni a játékban meg ilyesmik. Én már egy jó ideje modolom a GTA San Andreas-t és tudom hogy mindegyik GTA-hoz ugyanaz a program kell az autók berakássához "GTA Crazy Img editor vagy pedig az IMG TOOL. Itt van néhány oldal ahonann választhatsz autókat kedvedre amit beakarsz tenni a programmal a játékba ilyen Pl. a GTA Inside,Game Mooding.net,GTA Garage,GTAall stb... Ha letöltötted az autót valamelyik oldalról akkor a Letöltések vagy ahová letöltötted abban a mappában van ugye a letöltött fájl előfordul, hogy kikell bontani win rarral vagy társítani kell a winrar-hoz ha ezzel megvagy keress a mappában két olyan fájlt hogy Dff és txd az egyik a model másik a textúrát jelenti. Nos a játékban szereplő autókat alakítod át a moddal Pl. egy BMW-re akkor a két fájl neve tegyük fel a GTA Sa esetében a buffalo.dff és buffalo.txd a letöltött fájlban a BMW-d neve ugyanaz buffalo.dff buffalo.txd. A programmal felülírod és cseréled a két fájlt. Vigyázni kell a modolással előfordul, hogy egy hibás móddal elrontod a játékot és újra kell majd raknod ezért gondoskodj biztonsági másolatról ha tört játékod van ha cd-s akkor könnyedén újra tudod tenni ;)
2016. márc. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!