Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinál ilyeneket a...

Miért csinál ilyeneket a Windows 10?

Figyelt kérdés

Vannak pillanatai amikor alig akar leállni (windows gdi nem engedi leáálni olyankor mindig kényszerjtem különben visszamegy az asztalra) valamikor kegyetlen lassan indul el (olyankor még a billentyűzet nyelve helyén csak egy üres fekete hely van). Valamikor a start menű nem nyílik meg. A legrosszabb amikor az asztalon ha valamire jobb egér gombal kattintok befagy az egész asztal utána újraindul. Ezeket általában a restart megoldja, de most jön a roszabb része.

Körülbelül 2 hete nem tölti le a frissítéseket. Egyszer írt ki hibát utána mindig csak "Frisstések letöltése: 0%" van kiírva. És én ahogy észrevettem a fennt leírt hibákat csak olyankor csinálja mikor nincs frissítve.

Interneten is keresgéltem megoldás után, de sehol se találtam hasonló problémát.



2016. febr. 19. 21:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és ma már a Skype se nyílt meg.
2016. febr. 19. 21:12
 2/9 anonim ***** válasza:

Hello!


Én is jártam így! Mikor volt ujra installálva a géped?

Nekem ez segített ha nem segít akkor pedig szerintem rakd vissza a régi megszokott 7-et vagy 8-at! (Játékra vagy munkára használod a géped? )

2016. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nyomtam rá még egy 10. újrainítást de ez meg segített. Már tölti, nem igazán értem, hogy ez a restart miben különbözött a többitől. Na mindegy legalább talán megjavult. Én Windows 7-et semmikép nem telepíteném vissza. Lehet, hogy ezzel magam vagyok, de én soha nem szerettem. Hát ez a gép nem volt még egyszer sem újrainstalálva. 2012-ben vettem Windows 8-at utána kapott 8.1-et nyáron pedig 10, de csak frissÍtésként.
2016. febr. 19. 21:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is 8.1-re frissítettem, majd miután a problémák miatt elvesztettem a türelmem, egy hét múlva csináltam egy tiszta telepítést. Azóta nincs probléma.
2016. febr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Kell legyen micrószoft fiókod mer akkor tölti "normálisan" a frissítést (amúgy nekem semmi bajom a win 10-el megy és nincs hiba...még)
2016. febr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem rengeteg hibát csinál. Lehet kellene a tiszta telepítés. De úgy is új gépet veszek amint ki jönek az új gpu-k. Addig kibÍrom. Nincs sok kedvem mindent újra tölteni.
2016. febr. 20. 09:58
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Én megoldottam a windows 10 hibát. :)

Felraktam helyette egy linuxot,és most semmi gond nincs. :)

2016. febr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 10 van. Én windows 7 pro-ról frissitettem, azért mert a driverek nem müködtek hetesen csak 8.1 és 10. Nálam az a problem hogy lassan indul el. A 8.1 rakd rá az sokkal jóbb és nagyobb élményt nyújt mint a windows 10
2016. febr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én szerettem a 8.1-et. Amikor a Windwows 10-et felraktam augusztusban akkor eléggé megbántam utána megszoktam, de most megint jönnek elő a problémák.
2016. febr. 20. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!