Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 home premium 64...

Windows 7 home premium 64 bit-nél melyik drivereket kell telepíteni?

Figyelt kérdés

Dell N5110 es laptopom van tonkrement abwinchesterem kaptam bele ssd-t es feltettem az op rendszert... viszont belepek es undorito a felulet netre sem tudok csatlakozni, gondolom drivereket kell feltenni. Beteszem a driveres cd t de egy csomo ki van pipalva, hogy fel van téve, most akkor mivan? Honnan tudom miket kell feltenni, hogy visszakapjam a szep hd felbontasu kis laptopomat tudjak netezni stb..

Koszi



2016. febr. 28. 10:05
 1/8 A kérdező kommentje:
A háromnegyede ki van pipálva, a vidkari geforce gt 525m is, de megis szarul nez ki a felulet... amikor meg rakattintok annak ellenere h installaljam azt irja you must install an intel driver first...
2016. febr. 28. 10:24
 2/8 Lajos54 ***** válasza:

Lépjél be az Eszközkezelőbe, ott konkrétan láthatod, melyik illesztőprogram nincs feltelepítve. Nagy az esély, hogy a videokártya (grafikus kártya) illesztőprogramja nincs rendben.

A gyártó honlapjára fellépve töltheted le a legújabbat. Arra ügyelj, hogy pontosan ahhoz a kártyához való legyen, valamint az oprendszernek is megfelelő legyen (tehát Win 7, 64 bit).

2016. febr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De az hogy lehet? Ez az eredeti cd amit kaptam 4 eve a laptopomhoz.. eredeti minden
2016. febr. 28. 10:32
 4/8 A kérdező kommentje:
Es valoszinuleg az internetes driver is szar mert nem ismeri fel a wifit...szoval akkor metre sem tudok menni
2016. febr. 28. 12:52
 5/8 anonim válasza:

Meg kell nézni am. hogy mien oprendszerre kaptál drivereket. Pl.: Barátnőm kapott windows 8.1 32/64bites oprendszerre drivereket egy dvd-n a laptopjához. Ezzel az a gáz hogy FreeDos oprendszer volt az új laptopján és mellesleg nem volt a laptopba se cd se dvd olvasó. Amit tudtunk is, meg nem is érdekelt, de vicc volt az egész hogy mennyire foglalkoznak ezzel komolyan.


Am. először a chipset driver-t kell feltenni és az eszközkezelőben próbáld meg hogy ami nem működik jól, arra kétszer rákattintasz és keresse meg magától a cd-n hogy mi kell neki. Ha nem megy menj fel máshol a netre és a Dell-nél keress rá a laptopod-ra, elvileg kell lennie drivereknek fent, szedd le és próbáld azzal.

2016. febr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Vagyis bocsánat, HP laptopom van de "minden amd-s".

Az én laptopomra a HP nem támogatja a Win10-et ezért az AMD-től szereztem be a drivereket!!! (mivel ilyet nem is kaptam amikor vettem a laptopot..)

2016. febr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A chipset mar fel van teve elvileg, 2 is ki van pipalva belole... amikor ujrarakattam egyik ismerosommel (mert mar egyszer unra volt) akkor ilyen problema nem volt elvileg cd rol raktak mindent ujra
2016. febr. 28. 13:54
 8/8 anonim válasza:
Nem szégyen, szerintem beszélj azzal az ismerősöddel aki már megcsinálta, ha már ismeri a géped és megcsinálta egyszer akkor lehet hogy vele kellene beszélned, hátha mondd valami apróságot ami felett pont elsiklottál. Esetleg hívd át hogy segítsen, cserébe meghívod egy sörre és ha egyszer megcsinálta jól, akkor gondolom biztosan segít és jó is lesz minden. Talán leggyorsabban így lesz kész. Lehet hogy olyat mond, hogy a fejedre csapsz és azt mondod téééényleg...
2016. febr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!