Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pár hete fel lett rakva a...

Pár hete fel lett rakva a gépemre a windows 7, és lett bele rakva +3 giga ram. Felraktam a sims 3-at, működik is de egy idő után még a sim létrehozásánál elsötétül és csak a ciromzöld keret látszik. Onnantól nem tudok mit csinálni. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 19:08
 1/5 anonim válasza:
terhes vagy
2010. ápr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tőled
2010. ápr. 1. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Megfelelő a rendszerkövetelményed?
2010. ápr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
uj video kártya driver letöltése azonnal! ez az első! a win7 szerint tökéletes a drivered tuti! NE HIDD EL! mert nem az! másrészt nemhinném hogy a memoria a ludas mert az nem képhibát ereményez hanem akadozást-fagyást-kilépést-ujraindulást! nekem hasonlo gondom volt és hát elégett a videokarim tápkábele és nekem nem citrom :D hanem hupilila lett:D
2010. ápr. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ú hát akkor lehet hogy kéne új. most nvidia geforce go 6100 van, és vistás illesztőrprogramot tudtam csak rá rakni, az működött még így is windows 7en. de más minden működik szinte
2010. ápr. 2. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!