Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mostanában elterjedtek az...

Mostanában elterjedtek az Instagram lájkot és követőt adó applikációk, tudtok valóban jókat mondani? Magyarázat lent.

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy programot, ahol pénzérméket kell gyűjteni, és beválthatod őket Instagram követőkre vagy lájkolókra. Csak 15 követőt kértem első körben, de sajnálatomra nagyon sok ez a tipikus rossz arcú ember, akiket inkább letiltanék a profilomról. Tudtok mondani olyan programot, ahol az arcok úgymond rendben vannak? Aki használt már instagramot, az érteni fogja, mire gondolok. Normális válaszokat, légyszives.

2016. márc. 13. 11:58
 1/3 tabaki ***** válasza:
Hát bocs, szerintem a méltatlanul kapott lájkok hajkurászásánál talán csak a cserebogár-sminkelés az értelmetlenebb tevékenység, bár az nem ennyire megalázó. Fáj, hogy ezt kell mondanom, de te akartál normális választ...
2016. márc. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ez is egy vélemény :) en valós követőket szeretnek, mert ugy érzem a falnak posztolok.
2016. márc. 13. 19:05
 3/3 anonim válasza:
Szia én is ilyen programot keresek! Melyiket használtad és hogy érted, hogy rossz arcok voltak? Találtál azóta vmit?
2016. márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!