Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Torrent feltöltés?

Torrent feltöltés?

Figyelt kérdés
Ha példaul fel akarok tölteni egy torrentet a Ncore oldalra, és letöltöm az Estone oldalról abban benne van pl Film,Sample és az info fálj is. És fel szeretném tölteni akkor mindent úgy kell hogy hagyjak? Semmit ne változtatjak? És az info fálj is maradhat? nem kell csinalnom ? Mert próbáltam úgy hogy az info fálj letöröltem és csináltam én, és az írták hogy módosított release.

2016. márc. 16. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
mielőtt feltöltőset játszol olvasd el a szabályzatot és a gyik-ot(mind2 oldal szabályzatára gondolok) ha nem akarod magad kidobatni..
2016. márc. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha volt sample, és nfo (nem info a neve), akkor az egy release-nek minősül általában. Ha azt módosítod, vagy kitörlöd, akkor nem fogják elfogadni.

Most mondok egy példát, hogy értsed a miértet:

Pl. egy kisboltos vagy, aki egy nagyobb üzletben vesz sok Milka-csokit, hogy azt eladhassa. Ha fogod, és átcsomagolod egy másik csomagolóanyagba a csokikat, akkor hiába mondod, hogy az milka, a vevők azt nem fogják elfogadni, mert csak te láttad.

Ezzel arra akartam utalni, hogy minden release csapat más minőségű munkát ad ki a kezei közül, és a fájlok eredetiségéből lehet tudni, hogy tényleg ők csinálták.

2016. márc. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!