Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » TDU2-höz hasonló autós/motoros...

Virágh Attila kérdése:

TDU2-höz hasonló autós/motoros játék?

Figyelt kérdés

Tudtok mondani olyan game-t amiben működik a multiplayer mód (elég 2 emberre is), elsősorban motort illetve autót lehet vezetni benne, valósághű (nem valami árkádos pokol), valamint szabad kóborlás lehetősége is adott, s nem csak körbe körbe lehet pályákon kanyarogni unalom halálig.


Röviden, TDU2 színvonalú, korszerű grafikával(szóval nem rFactor), és fizikával rendelkező multizható PC game.


Tudom fel adtam a leckét, mindenesetre köszönöm szépen előre a segítséget.



2016. ápr. 8. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs. Két szabadon kóborlós autós/motoros játékot ismerek, de egyik sem a valósághűségről híres:

The Crew

FUEL

2016. ápr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

azért köszönöm


sajnos játékot nem gyártanak csak szemetet :(

2016. ápr. 8. 17:03
 3/9 anonim ***** válasza:
#2: Én imádok autót vezetni, de egy játékban pont nem a realitást keresem, csak a szórakozást.
2016. ápr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát megnézném azért, te hogy fejlesztenéd le ezeket a szemeteket :D


A FUEL volt az első (tudomásom szerint) autós játék, ami generatív megoldással irdatlan nagy térképet tett elérhetővé anélkül, hogy ez a méret vagy teljesítmény rovására lett volna.


A The Crew pedig, noha nem játszottam vele, elég jó hírnek örvend, nyilván ez sem a valósághű fizikájáról ismert. Ha valósághű élményt keresel, azt szimulátorjátékokban találod meg. A szim. játékok viszont nem a grafikájukról híresek (Miért költsenek súlyos hónapokat, és milliókat a grafikára, ha a játék alapvető lényege a realisztikus fizikában van?)

Aki realisztikus vezetési élményt keres, az nem a poligonokat fogja számolni, aki pedig látványos játékot keres, az általában nem azzal fog bajlódni, hogy finomhangolja az autója minden porcikáját.

2016. ápr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azért nem egy rFactoros szimulációra gondoltam természetesen...


Ott volt a TDU2... csak megcsinálta valaki....

A Crew max egy szánalmas próbálkozás....de az amit kínál játékélmény....hát nem tudom


egy tört szerver lenne a tduhoz egy szavam nem lenne....de hiába az eredeti game ha minden szerver leállt.... NFSWO sincs már mióta...

most mit csináljak egy crewba??


nem azon van nálam sem a hangsúly hogy a gumi nyomását vagy dőlésszögét állítgassam, de azért amit kijönnek autós játékok azok a szánalmasnál is borzasztóbbak....

nem kell nkm tuning se bele, viszont 2011-ben lehetett ilyet készíteni? 16-ra mi maradt???


jönnek az ötéves szintre lebutított játékok, a csicsára összpontosító marketing szemetek...sehol nincs már olyan játék mint régen volt...


nem kívánom fényezni a tdu2-t mert játékmenetben, állandó ugyanolyan iskolák, versenyek...unalmassá lesz a végére

de mégis lerakott valamit az asztalra. nem 10féle kocsi van benne, rohadmányos nagy mapo(kon) lehet száguldozni, és a multi élmény hogy csak elkocsikázol a haveroddal???

az életbe nem lesz ilyen...

hanyatlik az egész

2016. ápr. 8. 20:56
 6/9 anonim válasza:

A Crew az egy szar. Ki adtam rá feleslegesen 10k-t.

Tdu2 szintén eredeti, kurávra megérte nagyon jó. FUEL nem jött be nagyon. City Car Driving ajánlom :)

2016. aug. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
jo sok szerencsetlen el hogy a crew et le fikazatok ti tenyleg nem tudjatok mi az igazi autos jatek az uj tdu 2 egy rakas szar az egyes sokkal job a the crew meg a the crew 2 a legjobb jatekok sok csira
2018. febr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: A The Crew még meg sem jelent, de te már tudod, hogy milyen? Mesélj!
2018. febr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Richard66 válasza:
hello tdu 2 ben hogyan lehet autót betenni a játékba ?
2020. jan. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!