Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem települ a . Net 4.6.1?

Miért nem települ a . Net 4.6.1?

Figyelt kérdés

Windows 7 ultimate rendszerem van, legújabb frissítéssel, és a .net telepítő azt írja, hogy ez a rendszer nem támogatott. Megnéztem a microsoft oldalán, és elvileg támogatja a windows 7 sp1 is a .net 4.6.1-et. Mit tegyek?

Az összes előző .net-et felraktam, de nem működik. visual studio-t rakjam fel? Vagy mit csináljak hogy jó legyen?



2016. máj. 7. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
nem egy 32bitesre akarsz 64 bitest rakni?
2016. máj. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hominida ***** válasza:
Sajnos az a helyzet, hogy nem a Windows 7-nek kell támogatnia ezt a .Netet, hanem fordítva. Márpedig a Microsoft gőzerővel erőlteti a 8.1-re és 10-ra váló átállást, ezért sajnos az is lehetséges, hogy ezt már úgy írták meg, hogy a 7-en ne működjön jól.
2016. máj. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem az volt a baj, valamelyik előző verziójú .net miatt nem települt, egy fixerrel megoldottam.
2016. máj. 10. 15:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Mien fixerrel? Nekem ugyan ez a problémám.Leírnád kicsit részletesebben a megoldásodat? Előre is köszi.
2019. jan. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha jól emlékszem aio-runtimes_v2.3.6 a neve, de ez nem biztos. Azért próbáld meg
2019. jan. 8. 01:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi megpróbálom. Egyébként telepítettem a Win 7 Sp1-es csomagját majd ezután a NetF.4.5- öt és ezután raktam föl a 4.6 és a 4.6.1-et. De a 4.6.2 nem engedi a mai napig sem és nem értem miért.De kösz a választ.
2019. jan. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!