Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Androidon be lehet állítani,...

Androidon be lehet állítani, hogy ha auto forgatasra van teve a kepernyo, akkor bizonyos programokat ne forgasson el?

Figyelt kérdés

Z3 compactnal az agyamra ment, hogy a lolipopp a kezdokepernyot is elforgatta. Most LG G4-em van, hala istennek itt nem forog a kezdok. jo lenne ha nehany programnal le lehetne tiltani, mert mas progiknal meg kellene.

Alapbol nem lehet szerintem, esetleg valami letoltheto programmal?



#Android #kepernyo forgatas
2016. máj. 12. 18:51
 1/3 A kérdező kommentje:
(ezen már a 6-os droid van)
2016. máj. 12. 18:53
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet szerintem, vagyis en ilyenrol meg nem hallottam. Ha letoltesz egyet az minden appot elforgat, nincs olyan beallitas hogy mit ne fogasson el.

Ettol fuggvetlenul meg talalhatsz, irj valakinek, pl hvg, origo. Ott akik az appokrol szolo cikkeket irjak csak ismernek ilyenre valot.(hvg-sek altalabab jo ismeretlen appokat szoktak ajanlani a cikkeikben egy kis bemutatassal szoval ajanlom oket)

2016. dec. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Magában az appban is lehet ilyen beállítás. Nézd meg.

Ha rootolt a telefon, akkor mindenképp van rá lehetőség, viszont vannak más ilyen appok és beállítások is.


Ezeket nézd meg, hogy neked melyik jó:

[link]

2016. dec. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!