Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak hogy ne legyen...

Mit csináljak hogy ne legyen fekete a képernyő és villogó kurzor?

Figyelt kérdés
Vettem egy laptopot amibe van egy Integrált Intel (R) HD Graphics 4000 és egy AMD Radeon HD 8500m. Biosba 2 opció van vagy az hogy csak az integráltat használja vagy az hogy mind a 2t. De amikor pl. Skyrimeztem az elején ki lehet választani hogy milyen videó kártyával fusson a játék és az AMD nem volt ott, és érezhető volt hogy más játék sem az AMDvel fut. Ezt kiraktam gyakorikérdésekre és azt mondták hogy telepítsem a driverjét az AMD kártyának, ezt meg is tettem, de amikor bekapcsolom előjön az asztal és rá 10 másodpercre fekete lesz a képernyő és csak a kurzor lesz középen semmi más és ha elhúzom valamerre 2mp múlva visszaugrik középre. És most csak úgy tudom használni a laptopot hogy az integrálton van biosba. Mit tudnék ez ellen tenni? (Laptop neve Lenovo G500, ha ez segít)

2016. júl. 2. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán hibás az AMD kártya, nézesd meg szakival.
2016. júl. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor csak a Free Dos működik, semmi más.

Ezen az oldalon regisztrálj és írd le, mi a gond. Tudnak segíteni. Bár ami a Windows10-et illeti, az az AMD kártyák esküdt ellensége. Beletöröl a driverekbe, a beállítások eltűnnek stb. Engem (G505 a laposom) a Hálózati kártya driverének és beállításainak törlésével dühített. Pedig nem is akartam Win7 helyett 10-et. [link]

2016. júl. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2016. júl. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2016. júl. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!