Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit rontottam el Photoshopban?

Mit rontottam el Photoshopban?

Figyelt kérdés
Egyszer ki akartam valamit próbálni és valahogy átállítottam hogy hogy mentse el a fájlt és most nem találom. Eddig ha lementettem akkor úgy normálisan képben meg lehetett nézni de most egy papír jelenik be aminek be van hajlítva a sarka. Nem vagyok ezen a területen jártas így ha valaki tud segíteni annak nagyon köszönöm!
2016. júl. 3. 16:33
 1/9 A kérdező kommentje:
tulajdonságnál a fájltípus az most fájl eddig meg JPEG kép volt. Pedig mentésnél ugyanazt állítomat be mint eddig
2016. júl. 3. 16:40
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi a formátuma? Meg tudod nyitni?


A PS alapértelmezettként .psd (ps document) formátumban ment, ami a projectfájlt jelenti. Ez alapvetően nem kép, bár egyes képszerkesztők azt képesek megnyitni és a képtartalomból előnézetet mutatni. Akkor kapsz képet, ha valamilyen képformátumba mentesz (mentés másként), és ott kiválasztod hogy milyen képformátum legyen.


Ha eltűnt a formátuma valamilyen átnevezési hiba miatt, simán nevezd vissza és írd mögé a formátumot. Ha a fájl tartalma kép volt, akkor képformátumra visszaírva a képet is megkapod.

2016. júl. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
"Ha eltűnt a formátuma valamilyen átnevezési hiba miatt, simán nevezd vissza és írd mögé a formátumot" hogy kell visszanevezni? amúgy nagyon köszi ment a zöld kéz :)
2016. júl. 3. 16:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahogy bármilyen fájlt: jobb klikk a fájlon/átnevezés (vagy kijelölés 1 kattintással és F2 gomb). Ha nálad ki van kapcsolva a fájlformátumok megjelenítése, nem biztos hogy működni fog, mert ha a fájlnévbe beírod a formátumot, simán fájlnévnek fogja a rendszer látni.
2016. júl. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a fájlformátumnak a megjelenítését hol kell bekapcsolni?
2016. júl. 3. 16:51
 6/9 anonim ***** válasza:

A leggyorsabb módja az adott megnyitott mappa menüjéből érhető el. Ha nincs menüsor, Windows7-8-8.1 rendszerben az Alt menü lenyomásával hozható elő, és itt az Eszközök/beállítások vagy mappa beállításai menüpontot kell megnyitni. Windows 10 esetén Nézet/beállítások - mappabeállítások


A megjelenő Mappabeállítások ablakban ismét Nézet menü, és itt a listában a "ismert fájltípusok kiterjesztésének elrejtése" ne legyen pipálva.


[link]

2016. júl. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Basszus te nagyon zseni vagy, köszi:D :)
2016. júl. 3. 17:37
 8/9 Pinczel Csanád válasza:
0%
Szívesen ;)
2016. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kicsit se feltűnő hogy nem te vagy az :"D
2016. júl. 6. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!