Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A videószerkesztőkhöz ért valaki?

Ptlg225 kérdése:

A videószerkesztőkhöz ért valaki?

Figyelt kérdés

Lehet megköveztek de én a cyberlink powerdirector 13-t választottam, csak szórakozásból vágnék 1-2 videót.

Ezt használnám első ként, de amikor visszanézem akkor a kép folyton akadozik főleg ott ahol egy kis animációt/effectet/valamit változtattam. Valaki nem tudja az alap vagy megfelelő beállításait?

Valami segítséget hozzá, mert ha rendelés után is ennyire ugrál majd akkor fölösleges youtube-ra fel raknom.

Vagy érdemesebb lenne sony vegas-ra váltanom mint a többiek?



2016. júl. 10. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A sony vegas-ra válts én is azt használom csak erősebb gép kell hozzá vagy sok@ig fog renderelni de az biztos nem fog szaggatni.
2016. júl. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Camtasia8 kicsit egyszerűbb.
2016. júl. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak gyenge a géped, és nem bírja lerenderelni élő nézetben. Ha csak renderelés előtt ilyen, akkor nincs gond, de ha utána is, akkor próbáld ki a vegast is, vagy inkább a premiere pro-t.
2016. júl. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, szerintem elég jó és könnyű csak még szerkesztéskor amikor lejátszom a kép akadozik, azt nem tudom, hogy rendelés után milyen, lehet csak a program közben ilyen. Reméltem valaki segít, valami beállításokkal amivel nem akadozna a kép.
2016. júl. 10. 21:10
 5/6 DjImipapa ***** válasza:
100%
Rendereld már ki, oszt kiderül...1280*720 pont jó a youtubra. Powert is használok, kész anyag nemigen ugrál.
2016. júl. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyomj jobbklikket az előnézeti képre, Preview Qality, és ott válaszd a "Low Preview"-et !
2016. júl. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!