Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ez a program és szeretném...

Van ez a program és szeretném futtatni az én android 5.1-el rendelkező készülékemen de azt irja ki hogy az alkalmazás nem telepíthető. A kérdés: nem lehetne valamilyen kompatibilitással megoldani hogy működjön? Válasazotokat köszönöm előre is.

Figyelt kérdés

[link]

Az oldalon azt irják max Android 3.0 vagy az alatti verzióval megy. F*ntos lenne mert akkor nem kellene telepíteni külön olyan progit ami tudja a hangmagasítást meg a tempót külön és még streamet is játszik. Van ilyen progi de az fizetős.



#Android-alkalmazás-kompatíbilitás
2016. aug. 7. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Átírható a min-max verzió egy APK edittorral.

[link]

2016. aug. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen és hogy lehet vele megcsinálni hogy működjön vele a progi az én androidomon?
2016. aug. 8. 23:56
 3/13 A kérdező kommentje:
fontos lenne hogy működjön a telómon ez a progi mert más alternativát nem találtam és a telefonom opendott amihez nincs android 2.3 vagy 3.0 fözött rom s lefrissiteni sem tudom ezért a rajta lévő androidot
2016. aug. 9. 00:09
 4/13 A kérdező kommentje:
most azt irja ki android device not compatible. erre van megoldás hogy mit irjak át ahhoz hogy működjön. köszi a válaszod :-)
2016. aug. 9. 00:18
 5/13 anonim ***** válasza:

Akkor már átjutottál a verzió ellenőrzésen.

Így csak az maradt mint hiba lehetőség,

hogy régi JAVA alapon készült, ami nem kompatibilis az új rendszerekkel.

Vagy is Android 4.1.1 volt az utolsó kompatibilis verzió.

2016. aug. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszike és hogy lehet javítani? Nekem fontos lenne
2016. aug. 9. 14:42
 7/13 anonim ***** válasza:
Elkéred a forrást a fejlesztőktől és újra fordítod Android 5 -le kompatibilisre.
2016. aug. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Oké és milyen programmal forditsam le ujra?
2016. aug. 9. 15:55
 9/13 A kérdező kommentje:
Eloszor azt irja ki a program hogy can't start audió effect valami ilyesmit ir ki aztán irja ki hogy eszköz kompatibilitási probléma
2016. aug. 9. 15:59
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem java alapú hanem android 😊
2016. aug. 9. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!