Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7-en "Intel Corporation...

Win 7-en "Intel Corporation driver update for Intel (R) HD Graphics 4600" frissítés sikertelen. Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Manuális frissítést is próbáltam többször is, de nem működik, mindig sikertelen. A számítógép kikapcsolásakor is mindig megpróbálja lefrissíteni ezt az egyet, de persze sikertelenül.

"A hiba részletei: Kód: 80070103"

Kényelmetlen, hogy minden egyes lekapcsoláskor újrafrissít, de van videokártya a gépben, tehát semmilyen feladatot nem bízok rá az Intel IGP-re, vagyis nem lenne nagyon fontos lefrissítenie (mivel ez egy Intel HD Graphics 4600 driver, ha jól következtettem a nevéből :-).

Win 7 64bit Professional a gépem.

Segítségeteket előre köszönöm!



2016. aug. 21. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor tiltsd le eszközkezelőben, ha úgysem használod..
2016. aug. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, de ez lenne az utolsó amit tennék vele. Nem lehet valahogy megoldani?
2016. aug. 22. 00:01
 3/7 anonim ***** válasza:
A bios-ban kapcsold ki, akkor még a gép memóriájából sem csippent le magának egy szeletet.
2016. aug. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ezt hogy? Nem nagyon értek hozzá.
2016. aug. 22. 16:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt van, de ha nem vágod, inkább hagyd békén:

https://www.youtube.com/watch?v=BtDkczrf5fI&ab_channel=R3DLI..

Ezt a driver-t próbáltad telepíteni? 2016 05 13-án adták ki:

[link]

2016. aug. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vágom, úgyhogy inkább nem piszkálom.
2016. aug. 22. 23:46
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy később írok elfoglalt voltam. A drivert nem próbáltam meg még telepíteni, holnap megpróbálom, és jelzem mi lett.
2016. aug. 24. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!