Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vadi új laptopot kaptam win10...

Vadi új laptopot kaptam win10 rajtvan, mire van szükségem még, hogy biztonsággal használhassam?

Figyelt kérdés
Internetre, filmnézésre, logikai játékra kártyajátékra használnám. Illetve mail és valami táblázatszerűség kellene. Cimet várok amit letölthetek, használhatok. Köszönöm előre
2016. aug. 25. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
igazándiból én még vírusírtót sem használok de az Avast-ot lehet ingyenesen használni
2016. aug. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
[link] vagy időnként megnézeted ezzel :)
2016. aug. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Malwarebytes.

Mellé ESET vagy Kaspersky.

Ésszel netezz és ne tölts le semmit, aminél nincs sok pozitív komment (például crackeknél).

2016. aug. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 belapus ***** válasza:

Irodai szoftvernek megoldás lehet az ingyenes LibreOffice vagy OpenOffice.


[link]


[link]



Filmnézés - VLC


[link]


Ha ingerenciád támadna "vadabb" dolgokra, valamilyen virtualizációs technológia javasolt (csak két példa a sokból ):

Sandboxie,


[link]


VirtualBox,


[link]


A Windows 10-ben már van beépített vírusirtó.Ha nem érzed megfelelőnek a Microsoft megoldását, sok ingyenes ( és persze fizetős ) lehetőség is van.

A Malwarebytesot már említették.

Szoftvert elsősorban a gyártó oldaláról érdemes letölteni.Van olyan, hogy ilyenkor is elnavigál valamilyen letöltő oldalra ( nyilván reklám meg ami ezzel jár ).

Mielőtt bármit letöltenél, keress rá a programra, a gyártóra különböző fórumokon.Ha rossz híre van, próbálj másik szoftvert keresni.

Telepítéskor válaszd a haladó módot - a Next..., Next... helyett -, mert ilyenkor jóval kisebb eséllyel kerül föl olyan alkalmazás, amely nem kívánatos.

2016. aug. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!