Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet kikerülni a...

Hogyan lehet kikerülni a viber kód küldését?

Figyelt kérdés
Párkapcsolati problémák merültek fel és tudom, hogy undoritó dolog de utána kell járnom, hogy megcsal e a párom vagy sem. Eddig facebookon beszélgetett az illetővel aki az exe és a gyermeke anyja. De szerintem rájöttek, hogy azt már figyelem és nem ok nélkül, mert találtam már dolgokat amik roppant érdekesek. Ma reggel találtam egy fb üzenetet, hogy viberen beszélgetnek. És ha a régebbi üzeneteket nem is láthatnám, de az újak is jól jönnének. Megoldható az valahogyan, hogy figyelni tudjam? Pl. Emailben jön a kód v hasonló megoldások??? Esetleg mobil figyelése? Válaszokat előre is köszönöm!

2016. aug. 28. 06:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Illegális és bűncselekmény
2016. aug. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez most komoly??? Egy megcsalásra keresek bizonyítékot nem bankrablást akarok elkövetni
2016. aug. 28. 07:58
 3/10 anonim ***** válasza:

Hasonlróra készülsz te is:

[link]

2016. aug. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sőt már meg is valósítottad
2016. aug. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bűncselekmény, ráadásul a neveddel is regisztráltál ide, szóval ha a párod véletlen megtalálja ezt a kérdést, akkor lebuksz, emellett feltörés bűncselekmény, sőt a próbálkozással is törvényt sértesz.
2016. aug. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne is reménykedj segítségben.

A "heckerkedés" alapszabálya szerint, vagy megtalálod magad a megoldást, vagy sehogy nem csinálod. Ez az interneten régóta elfogadott elv, ezért nem is fog segíteni senki morálisan megkérdőjelezhető illegális tevékenységben.


2, ha ennyire nem bízol a párodban, hogy már meg sem beszéled vele akkor válj el. Csak a vicc kedvéért tegyük fel nem csal meg, bele gondoltál már utána mi lesz? Mégis hogy magyarázod ki, hogy kémkedtél utána, gyakorlatilag elárulva a bizalmát?!

Valóban nem bankrablás amit csinálsz, "hazaárulás", és halkan jegyzem meg, hogy a másik inkorrekt viselkedése téged még nem jogosít fel ugyanarra, legalábbis intelligensebb emberek belátják, hogy a viselkedésünk minket minősít és kifogásként nem használható a másik viselkedése.

2016. aug. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Akkor mielott megkovezne barki.. o hagyta a telomban bejelentkezve a fiokjat azert h barmikor belephessek mert o a minta akinek nincs titkolni valoja... es onszantabol adta meg a jelszavat is!

A masik h amikor azt irom az exemnek h szeretem es hianyzik ahogy hozzam bujt meg olelt az sztem nem normalis dolog!

A harmadik pedig h napi 1-2orat tud csak interneten lenni mert jelenleg angliaban van fesztivalokon dolgozik! Es en is mellette lennek ha a rohadt bokam nem dagadt volna be az elozo melonk alatt... igy igen nehez beszelgetni, foleg hogy o du4-tol ejfelig melozik kint... ami nalunk egy ora... es eddig nem sok alkalommal voltam fent idaig mert keptelen vagyok ra!

2016. aug. 29. 03:16
 8/10 A kérdező kommentje:

A videot linkelonek annyit h nem ez az elso eset h egyebkent is ram van ilyenkor bizva minden fiokja, akar email akar kozossegi oldal... ha a parom itthon tartozkodik akkor is en kezelem az emailjeit mert egyszeruen nem szeret foglalkozni veluk... akkor hol is van itt meg a buncselekmeny?


Es a kedves minek vagy vele szovegre csak annyit h szeretem es tudni akarom ha elromlott a kapcsolatunk mert ha helyrehozhato akkor helyrehozzuk egyutt ha nem akkor majd elkezdunk gondolkodni h mi legyen....

2016. aug. 29. 03:22
 9/10 A kérdező kommentje:
Arra meg hogy mi lesz ha a kerdest meglatja? Hamarabb vallom en azt be neki! A masik meg h az oldal letezeserol sem tud mert nem koti le a technika annyira...
2016. aug. 29. 03:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor én válastolok a kérdésedre.Nem lehet kikerülni a Viber kód küldését, mert telefonszámhoz van rendelve..
2016. aug. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!