Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem ismeri fel az előre...

Miért nem ismeri fel az előre feltelepített programokat a windows 10?

Figyelt kérdés
Újra lett rakva a gépem, de voltak feltelpítve programok más meghajtókra is. Most, hogy új windows van rajta, még mindig működnek, de az alkalmazás és szolgáltatások menüpontban nem látom őket. Hogy lehetne így utólag újratelepítés nélkül hozzáadni őket? (steam és a rajta lévő játékok, ezek lennének fontosak)

2016. aug. 30. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem az újratelepítés a legegyszerűbb módja. Én még nem találtam erre a problémára megoldást. A parancsikonokat visszaállítani, lementeni még könnyű ugye, de a porgramok listába visszatenni őket már egyáltalán nem.


A gond az, hogy a telepítők létrehoznak bizonyos bejegyzéseket a registry adatbázisban. Ezek vesznek el, amikor a rendszert újratelepíted. Ezeket pedig nem olyan triviális visszaállítani szerintem. Például azért, mert ugye mindegyikhez hozzá van linkelve a saját uninstallerje.

2016. aug. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!