Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » AVS Video Editor 7.2 problémák...

AVS Video Editor 7.2 problémák? (többi lent)

Figyelt kérdés

Több probléma is van vele (crackelt)


Először is:

Néha próbálok egy képet beimportálni, majd kiírja hogy access violation at address (és valami 6 jegyű szám) majd befagy a rendszer és ki se lehet lépni belőle.


Másodszor:

Ha sikerül is beimportálni, és ha feliratozom egy idő után úgy szint lefagy, de nem ír ki semmit.


Harmadszor:

Valamikor hibás a felbontás és teljesen máshogy mutatja a képet a lejátszóba (és a videót is így menti el). És nem értem, nem régóta van új gépem, és a régin is ugyanezek a problémák voltak, de körülbelül csak miután már 1 éve használtam (és a crack is ugyanaz volt)


Utána olvastam már, hogy kell megoldani, és meg is csináltam nem is egyszer (ki kellett törölni az egész programot az egész rendszerből majd újratelepíteni) de ez sem segített. Többféle cracket is próbáltam rá, az se.


Egyébként még hozzáteszem, nem csak a 7.2-vel vannak ezek a problémák, amíg 7.1 volt meg volt már 7.3 akkor is voltak ezek. De mint mondtam, csak nagyon hosszú időre rá hogy megvolt a program. Ha megvenném jobb lenen vagy tényleg ennyire instabil program?


2016. szept. 4. 15:50
 1/3 DjImipapa ***** válasza:
Nem a program instabil, a gépen valami nem tetszik neki...itt régóta kifogástalanul megy. Ha ennyire gond van , hasonló szerkesztőből sok van(videopad, wondershare....stb.)
2016. szept. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1: rendben, köszi a választ, valamelyiket kipróbálom majd! :)
2016. szept. 4. 19:40
 3/3 DjImipapa ***** válasza:
Ha már crackeltet szereted, powerdirector!!! Iszonyat mennyiségű a cucc hozzá a lapjukon😃
2016. szept. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!