Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik az a zenelejátszó...

Melyik az a zenelejátszó alkalmazás aminek segítségével úgy tudom hallgatni a zenét a telefonomon, hogy ha kihúzódik a füles és visszadugom, a zene automatikusan folytatódik, tehát nem kell rányomnom újra a lejátszás gombra?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy a telefonom néha nem érzékel a fülhallgatókat, ezért néha meg-meg szakad a zene az érintkezési vagy más probléma miatt, pl. ha a zsebembe van. A problémára a megoldás az olyan lejátszók amik automatikusan folytatják a zenelejátszást, ott a ahol abbahagyták, leltem is már ilyen alkalmazásokat, de sajnos az eddigiek után egy idő elteltével fizetni kell.


Eddig ezeket töltöttem le: Poweramp, Neutron, NRG Player.


Ezeket leszámítva érdekelnének további próbaverziók, de ha valaki tudna véglegeset mondani az nagyon jó lenne!

Köszönöm előre is! :)



2016. szept. 7. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Sony-nak az egyik programjával(letölthető) meglehet ezt csinálni, nem kifejezetten erre van, de meglehet csinálni.

Smart Connect az app neve, próbáld meg.

2016. szept. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erre inkább az lenne a megoldás, ha kicseréltetnéd a dugaljt...

Amúgy asszem a Black playeren van ilyen beállítás.

2016. szept. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! ^^
2016. szept. 15. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!