Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy használjam a Winrar...

Hogy használjam a Winrar programot?

Figyelt kérdés

letöltöttem egy csomó .rar formátumú fájlt(filmhez)de nem tudom, hogyan tovább.az oldalon(ahonnan töltögettem) leírják h.mit kellene csinálni, de nekem az magas...le tudná vki írni h.pontosan mit csináljak?a Winrar program ingyenesen letölthető?(honnan?)és utána mi a teendő?ehelyett használható más progi is(pl.total commander v.csak ez a jó?

bocsi a sok extra laikus kérdésért,most csinálom ezt először, szóval tényleg nagyon egyszerű leírás kéne,minden tanácsot szívesen fogadok.-)köszönöm előre is ha segítetek-:-)


2008. okt. 2. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:

a winrar-t ingyen letöltheted, ha nem is biztos, hogy a teljesjogú programot, de ez mindegy. Írd be gúgliba, hogy winrar és az első találttal meg is találod!

A program használata egyszerű:

Az első fájlt nyisd meg és húzd ki belőle ami benne van, és akkor össze fogja rakni a darabokat, de ugyanezt total comanderral is megcsinálhatod.

2008. okt. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi,letöltöttem, de a futtatás előtt az alapvető infoknál azt írja h.van egy bizonyos regisztrációs díj-(igaz,ezen kívül nincs semmi más)szóval ez kb.mennyi és hogy történik a fizetés?
2008. okt. 2. 19:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi az, ilyennel még nem találkoztam, szerintem azt át lehet ugrani, és akkor próbaverzióként lehet használni.

Erről az oldalról is letöltheted, a linkeknél ott van, hogy próbaverzió, tehát ingyenes:

[link]

2008. okt. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm:-)
2008. okt. 2. 20:19
 5/9 anonim ***** válasza:

A Winrart ingyen letöltheted,és negyven napig legálisan használhatod.Utána is tökéletesen fog működni,csak akárhányszor megnyitsz vele valamit fel fog ugrani egy kis ablak,hogy jogosulatlanul használod.Egy idő után kurva idegesítő lesz.Ha gondolod használd helyette a 7zip programot:


[link]


Teljesen ingyenes és majdnem pontosan ugyanazt tudja.Először nem magyarul fog megjelenni,de valamelyik fenti legördülő menüben át tudod állítani a nyelvet.

2008. okt. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A totalcommander is tudja tömöríteni, kitömöríteni a rar fájlokat és eleve nélkülözhetetlen egy éppeszű ember számítógépéről a totalcommander. Töltsd le, biztosan megszereted.
2008. okt. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köazönöm:-)
2008. okt. 3. 07:09
 8/9 A kérdező kommentje:
még1x köszi mindenkinek, sikerült amit akartam:-)
2008. okt. 3. 14:49
 9/9 anonim ***** válasza:
amúgy meg van vagy 42343 Crack WinRar-hoz ami király (y) :DD
2009. okt. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!