Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az ilyen tipusú vírusokat...

Az ilyen tipusú vírusokat hogyan lehet törölni?

Figyelt kérdés
frissen telepített windowsra leszedtem a daemon tools-t feltett valami beépülő keresőt a böngészőbe,vezérlőpultból letörlöm,újrainditom a gépet és egy másik fajta beépülő van ott,ugyan úgy letörlöm,ujraindítom és megint ott van egy..avast nem talál vírust,se más program,youtube videók szerint csinálom de ugyan úgy visszarakja..

2016. okt. 26. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Malwarebyte's anti-malwaret próbáld meg esetleg.

Ha újraindítás után újra előjön, akkor egyébként az automatikusan induló programok között nézz szét, ott kell lennie valaminek.

2016. okt. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

az a program talál több 100 vírust,de az sose volt jó semmire se..ott nincs semmi olyan

most pl : mylucky 123

youndoo


ez a kettő települ vissza

2016. okt. 26. 14:59
 3/6 anonim ***** válasza:
2016. okt. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lajos54 ***** válasza:

Mit vártál?

daemon tools = démon eszközök :)

Megszállta valami démon a gépedet... :D


Egyébként akár az #1 akár a #3 válaszban ott lehet a megoldás.

És kekeckedési szándék nélkül: legközelebb ha valamit telepítesz a gépedre, érdemes gondosabban eljárni, mert 99%, hogy Te engedélyezted a települést.

2016. okt. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:D

az az érdekes,hogy kivettem a pipát,hogy semmilyen tool-t ne telepítsen,de azért csak felrakta,mindegy mire lefuttatnám ezeket a programokat addig újrarakom inkább a windows-t

2016. okt. 26. 16:03
 6/6 Lordhell válasza:
A legjobb a Malewarebyte antimalware progija a sima kereső és törlő az ingyenes, de én átnézném mással is még vagy 2-3 hogy biztos legyen.
2016. nov. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!