Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skype hívás közben 15 perc...

Skype hívás közben 15 perc után megszakad a hívás és kiírja a skype, hogy nincs mikrofon és hangszóró. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Helyzet a következő: acer aspire e-5 571 i3 laptop, plusz a skype valahogy nem fér meg egymás közt. Ha valakivel beszélgetek, akkor 12-15 perc beszélgetés után megszakad a beszélgetés és a bal alsó sarokban egy ablak kiírja, hogy nincs mikrofon, nincs hangszóró és ez után nem is tudok hívást kezdeményezni, csak a resetelés "segít" a helyzeten.


Fura mód TS-t is használok, abban a programban soha nem csinált ilyet, a skype is pár hete kezdte és nem tudom miért, ebből kifolyólag nem tudom hogyan oldjam meg!

Újra is telepítettem a programot, direkt nem a legfrissebb verzióra, ugyanúgy csinálja. Ötletek vannak?


2016. nov. 1. 17:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha ez segít valamit: a laptop kb. 3-4 éves.
2016. nov. 1. 17:10
 2/4 anonim ***** válasza:
2016. nov. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Eszközkezelőben nézd meg, van-e a hangkártyád tulajdonságainál energia fül. Ha van, vedd ki a pipát onnan, hogy az eszköz készenlétbe helyezhető.


Azzal is kísérletezhetsz, hogy beszélgetés közben néha mozgatod az egeret, leütsz egy-két billentyűt, hogy a gép aktív legyen, és vajon úgy "elalszik-e" a hangkártya.

2016. nov. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-as válszoló: közben szoktam használni a gépet, facebook, meg más is esetleg. De köszi a segítséget
2016. nov. 5. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!