Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egészen biztosan nincs semmily...

Egészen biztosan nincs semmilyen hackelt program, amivel kideríthetné valaki, hogy kijárt a facebook oldalán?

Figyelt kérdés

Jó, azt tudom, hogy alkalmazás,stb, ilyen nincs, de semmi illegális módszer sincs erre?

Azért érdekelne, mert mondta nekem egy félig ismerős, hogy jelöljem be. Aztán bejelöltem, de idegesített,hogy nem igazol vissza, napi párszor ránéztem az oldalára. Erre már 1 nap nem az volt, hogy "jelölés elküldve",hanem semmi gomb nem volt ott, csak hogy követem. Viszont ha visszautasította volna a jelölést, akkor követni se tudnám(ezt megnéztem egy másik profilról). Azt gyanítom, hogy látta,hogy csekkoltam jó néhányszor, s ezért valahogy visszautasította a kérelmem. Az egyik ismerősöm visszaigazolta azóta.

Remélem, nincs semmi ilyen, mert akkor magyarázkodhatok...:)


2016. nov. 13. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha feltöri a facebook-ot, megnézheti a logokat.
2016. nov. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vagyis a saját facebookját kell feltörnie,hogy megnézhesse??
2016. nov. 13. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, a face szerveret kell.
2016. nov. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most már értem. Ez mennyire lehetséges elviekben???
2016. nov. 13. 18:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak úgy kábé? A lehetetlent karcolja. Egy épkézláb védelemmel ellátott szervert alapvetően nem tud semmiféle amatőr feltörni, de a Facebook még ki is emelkedik a magas szinten működő védelméről.
2016. nov. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam :D Köszönöm a segítséget :)
2016. nov. 13. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!