Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes megvenni a Star Wars...

Érdemes megvenni a Star Wars Battlefrontot?

Figyelt kérdés
Nem sok jót hallottam róla, de most originen csak 15 euró.

2016. nov. 24. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, akkor szerintem érdemes. Amúgy mostanában úgy se várható új Star Wars játék. Szerintem se nagyszám, de legalább szép a grafikája és jók a helyszínek..:)
2016. nov. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Amarok Tonrar ***** válasza:
Ha szereted a hektikus lövöldözést, akkor 15-ért még elfogadható. A videokritikák alapján én nem venném meg, bár én semmi hasonlót sem. De ez valahogy a saját kategóriájában sem valami jó.
2016. nov. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

...csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, én ajándékba kaptam egy monitor mellé, amit vettem.


Ki is próbáltam, de 1-2 indítás és játék után... ...már 1 éve csak ott porosodik az asztalomon... :-)


Persze aki nagy Star Wars rajongó, annak még tetszhet is.

2016. nov. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A bétával játszottam kb 6 órát, azt is csak azért mert hátha megtetszik - de nem, szép, nagyon jók a hangok, de konkrétan ennyi az összes érdeme. Nekem nem a stílussal van bajom, bf ekbe az első résztől számítva beleöltem legalább 2000 órát, de ennél még a hardline is mélyebb játékmenettel rendelkezik, pedig az aztán emberesen le lett butítva. Az meg hogy ehhez is van season pass egy vicc, a minimális játékosbázist tovább tizedelni végtelenül ostoba ötlet volt.

Ugyanakkor ha inkább cod párti vagy akkor nem kizárt, hogy tetszene(de ahhoz képest meg nem elég pörgős), engem a visszarúgás és a normális csapatmunka hiánya tántorított el tőle elsősorban.

2016. nov. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha Star Wars fan vagy, akkor szerintem megéri megvenni.
2016. nov. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
SW rajongó vagyok, de ez a játék ingyen se kéne.
2016. nov. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát... Megvettem amikor kijött kb. fél áron :S Élvezhető ,de gyorsan meglehet unni. Barátokkal nagyobb értelme van/lenne játszani ,már ha nekik is megvan :D
2016. nov. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!