Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mire utalhat ez a kékhalál...

Mire utalhat ez a kékhalál windows 10 -en? https://www.google.hu/search? Q=windows+10+kekhalal&biw=1360&bih=613&source=lnms&tbm=isch& sa=X&ved=0ahUKEwjI_7nA6-vQAhXDJsAKHZFTBYEQ_AUIBigB#imgrc=P7h oV5QrXaefYM%3A

Figyelt kérdés
Már volt a PC javittonal is és mindent rendben találtak Nemtudom mire vélljem de csak 2 naponta jön elő bekapcsolásnál a bejelentkezési képernyő után rögtön ez a probléma .Lehet ez OP rendszer hiba vagy mi ?
2016. dec. 11. 10:38
 1/6 A kérdező kommentje:
2016. dec. 11. 10:38
 2/6 anonim válasza:
Na lám, nekem pont tegnap volt ilyenem, ezt nem igazán nevezném kék halálnak,mivel csak frissít egyet,majd újraindul,és nem lesz semmi baja. Nekem ez akkor jött be,amikor elkezdtem spamelni egy programot,majd megnyílt belőle 50db
2016. dec. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pedig W10-en, sőt már 8-on is ilyen a kékhalál...


Lehet hibás rendszer..

2016. dec. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Windows upgrade volt (win 7-ről, vagy win 8-ról), vagy tiszta telepítés? Mert upgrade-nél csinálhatja ezt.
2016. dec. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tiszta telepites
2016. dec. 14. 19:27
 6/6 A kérdező kommentje:
de köszi a hozzásyolásokat de márt miota vga kimenetttel használom a kari moniort azota nem csinálja
2016. dec. 14. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!