Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » OBS játék FELVÉTELhez winyóra...

OBS játék FELVÉTELhez winyóra szeretnék segítséget kérni, tű éles képet szeretnék elérni,60FPS-el, mit hogyan állítsak? Állandóan csak a streamről írnak mindenhol.

Figyelt kérdés
Kódolás részben a Maximum bitrátát és a Pufferméretet mennyire állítsam? Youtube-n Oszkár beállítása sem tökéletes. A gépem simán bírná, Proci 8 magos 3600MHz-s AMD, memória 16GB stb, atomerőművem van. NEM streamelni akarok, hanem tűéles folyékony 60 FPS-es videót készíteni WoW raidekről. Youtube-n se találtam tökéletes beállítást, a karakterek nevei a fejük felett ugyanúgy elhanyagolhatóan elmosódottak, mint eddig, meg a chaten a szövegek is. Próbáltam már mindkét értéket is 60.000-re állítani, de semmi változás a szöveges részeknél. Haladóban x264 CPU beállítás Veryfast-en van, Superfast-en se történt különösebb javulás, úgyhogy visszaraktam.

2016. dec. 17. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Van benne pár hasznos tipp

2016. dec. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem működik a link :/
2016. dec. 17. 15:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Most már működik, ha minden igaz.

[link]

De itt van képen, ha esetleg még nem működne

2016. dec. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez jó köszi, viszont semmi változás a kép minőségében 8-) Pedig mindent beállítottam úgy ahogy ott leírják
2016. dec. 17. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!