Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit matathat a Win7 olyan...

Mit matathat a Win7 olyan lelkesen a merevlemezen?

Figyelt kérdés

Telepítés óta nagyon intenzíven kerregteti a merevlemezt, főleg bekapcsolás utána kb. 5-10 percig, valamint amikor kikapcsolja a monitort tétlenség esetén. Másik gépen ennyire nem aktív. Mi lehet az oka? Lehet valami, amit telepítésnél másképp lehetett volna beállítani?

A fájlindexelés ki van kapcsolva. Nem tudom, mi lehet még ludas ezért.



2016. dec. 29. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
2016. dec. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Mér szemeteled össze a programozás témakört?
2016. dec. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. Kicsit bővebben? Beírtam a keresőbe, hogy merevlemez és Windows 7, de a 3. oldal után sem dobott ki használható eredményt. Esetleg kicsit bővebb információval tudnál szolgálni?


2. Mert a Programok alatt van, és véletlenül arra kattintottam. De nagyon örülök, ha te még az életben sose tévedtél.

2016. dec. 29. 15:21
 4/10 A kérdező kommentje:
2. Egyébként nem kizárt, hogy programozással is meg lehetne oldani a problémát. Ha annyira szereted a programozást, jó kihívás lehetne számodra. :)
2016. dec. 29. 15:23
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

Bocs de ez programok és nem programozás.

A helyesírás a programozás mellett már luxus?

Frissítéssel lehet összefüggésben a magas merevlemez használat.

2016. dec. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem annyi lehet a baj, hogy Windows. Amúgy Windows-nál előfordul, hogy használja nagyon a lemezt igen, frissítésnél gyakori, de merevlemez függő is. egy 15 éves lemezt nyilván rendesen fog használni :D vegyél egy SSD-t mellé, probléma megoldva. Az XP volt az utolsó ahová nem kellett SSD. Win7-től felfelé már jól jön, pláne 8 után. Ott kihagyhatatlan.
2016. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5. Nem veszekedni jöttem ide. A programozás témába írtam először a kérdést, véletlenül, mert egymás alatt van a két téma, és a szó eleje ugyanaz. Most már remélem, mindenki túlteszi magát rajta: igen, tévedtem. De áttették a megfelelő kategóriába.

A helyesírással nem tudom, mi a gondod, mert jó helyesíró vagyok. Ettől még helyesírási hibát is írhattam, amit nem vettem észre.

Remélem, ennél több hibámat, véletlen tévedésemet már nem kell kielemezni.

Mindenesetre a frissítéssel kapcsolatos dolgoknak utánanézek.


Van egy Win7-es laptop, abban SD kártya van, ott alig jelez merevlemez használatot.


Szóval lényegében a merevlemezek kora kezd lejárni, lassan el lehet felejteni, és SSD lesz már helyette? Komolyan kérdezem, szerintem lehet benne valami.

2016. dec. 29. 20:46
 8/10 anonim ***** válasza:
a HDD én szerintem soha sem fog eltűnni a piacról mert egyre olcsóbb és nagyobb tárhelyeket csinálnak már, viszont átlag gépekben valószínűleg eltűnik a merevlemez majd és csak egy opció lesz, ahogy már sok gépnél is így van mivel ahogy írtam, Win8-tól elengedhetetlen a géphez az SSD, ha azt akarod, hogy gyors legyen a gép. Lehet, hogymár gyenge a HDD-d, a Hard Disk Sentinel-el megnézheted, hogy milyen állapotban van, lehet segít mert ha nincs túl jó állapotban érdemes minél hamarabb lementeni róla mindent és cserélni, ha nem szeretnél adatvesztést.
2016. dec. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A helyesírás nem neked szól hanem ketteskének "Mér szemeteled össze" és bocs ha nem voltam egyértelmű.

Én a kiírással a programok kategóriában találkoztam.

Van egy hasznos olvasmány számodra remélem segít.

[link]

2016. dec. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Oké, mennek a zöld kezek!

Hú, szép kis olvasnivaló, majd szabadidőmben átnézem!

2016. dec. 30. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!