Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program amivel...

Van olyan program amivel szebbé lehet varázsolni a saját hangunkat a saját zenéim alá (fl studio)?

Figyelt kérdés

nagyon akarok csinálni egy zenét. sok zenét csináltam már de akarok hozzá hangot is. és a legkönnyebb az lenne ha én énekelhetnék saját szövegeket csak hát ha nem is borzalmas a hangom. NEM SZÉP az biztos. valami program létezik amivel ha ráéneklek kijavítja vagy megformálja vagy lehetséges beállítani valami szebbet?

bármint letöltök ha kell. és megtanulom ha tudni kell használni


2017. jan. 14. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy program honnan tudja hogy te a tavaszi szél vizet árasztot, vagy egy Robie Wiliams számot kornyikálsz ? Mert ugye te azt várod el, hogy automatikusan javítsa ki.

Ha esetleg űgy gondoltad hogy te majd utómunkában kijavítod, akkor ez sem fog menni. Miért ? ha elénekelni nem tudod helyesen, akkor a programban honnan tudod hogy mikor van a helyén a hang ?

Remélem nem sértődsz meg, nem annak szántam.

2017. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vocoder esetleg, de ne az FL Studio sajátját használd, hanem keress VST-t.

És még az AutoTune. Erre keress rá.

2017. jan. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!