Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik ingyenes videóvágó...

Melyik ingyenes videóvágó programmal tudom megcsinálni ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!!



Van egy videóm (YT videó) ami alatt szól egy zene. Lényeg hogy azt a zenét leakarom cserélni egy másikra és utána lekonvertálni. Ezt melyik ingyenes videóvágó progi tudja ???



2017. jan. 18. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
bármelyik. MOvie Maker is.
2017. jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!
2017. jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
YouTube videószerkesztő.
2017. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tabaki ***** válasza:

Amelyiknek a kezelését legalább félóráig tanulod. Melyiket próbáltad eddig a találatok közül?

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=ingyenes+vid..

2017. jan. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

YT videószerkesztőbe nem tudok behúzni már előre leszedett YT videót...szóval csak nyers fájlt enged.


Movie Makert leszedtem de ott több gondom is van a progival...gondolom zenét nem tudok vágni rajta mert egyáltalán sajnos a videóban ahogy jönnek jelenetek nem úgy passzol a zene hozzá szóval sz.ar -.-

2017. jan. 18. 21:26
 6/7 tabaki ***** válasza:

Eddig türtőztettem magam, de legyen akkor Blender (bocsi, Pannóniás!):

[link]


Nagyon jó kis videószerkesztője van, szerintem nem is túl bonyolult. Azzal nagyjából mindent meg tudsz csinálni. Egyébként meglepne, ha a Movie Makerrel nem lehetne vágni a hangot, de te tudod... Nekem most nincs a közelemben Windowsos gép, hogy kipróbáljam, viszont emlékeim szerint nem olyan gagyi az, mint a híre.

2017. jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Yt. videószerkesztőben csak annyi a dolgod, hogy feltöltöd az anyagot a saját csatornádra mondjuk privát videóként, és onnan már engedi a szerkesztést.

Ugyanis csak a saját videóidat tudod szerkesztgetni ott.

2017. jan. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!