Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Billentyűzet-hiba windows 10-en?

Billentyűzet-hiba windows 10-en?

Figyelt kérdés
Elhoztam a gépemet a szervízből, ahol új oprendszert kapott a gépem, méghozzá a windows 10-et. Flottnak tűnik minden, egy probléma van, hogy nem működik a klaviatúrám, egyáltalán. Összekötöttem a géppel, ahova kell, és nem működött. Majd kihúztam, ellenőriztem hogy jól van-e bedugva, visszadugtam, és semmi, bárhogy próbálgatom, csak a képernyő-billentyűzetet tudom használni. Lehet már nem kompatibilis a rendszerrel a régi klaviatúra? Tudnátok segíteni ebben? Köszönöm előre is.

2017. jan. 18. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Telepítéshez asztali géphez PS2 billentyűzetet használnak, mert csak később ismeri fel az USB portokat.

Laptopon a touchpad az alapértelmezett.

Biztos, hogy minden drivert telepítettek? PS2 billentyűzettel állítsd be Vezérlőpultban, az Eszközkezelőben az egeret és a billentyűzetet.

2017. jan. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2017. jan. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!