Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » WIN 10-re melyik a legjobb,...

Leves02 kérdése:

WIN 10-re melyik a legjobb, leghasznosabb vírusirto ingyenes program?

Figyelt kérdés

2017. jan. 19. 22:27
 1/5 Emberek ***** válasza:
Én évek óta Avira-t használok, nem volt gond vele eddig sosem. Ami vírust benyeltem mellette, azok általában user error volt. Jól be kell állítani, és akkor elketyeg az idők végezetéig kb. Amit viszont a hátrányára írok, hogy lassan vizsgálja át a gépet, és eléggé megfogja míg vizsgál, de ezen kívül egy remek vírusirtó
2017. jan. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Avast-ot szoktam telepíteni mindenkinek. Avira-val nem sok tapasztalatom van, de ami van, az nem pozitív. Egyik ismerősnél egy fájlra folyton vaklármázott, annak ellenére, hogy beállítottuk, hogy annál a fájlnál ne jelezzen. Aztán mivel az ismerős már ráállt erre a vaklárma elvetésére, mikor jött az igazi kártevő, azt is beengedte. Tudom, ez user error, de akkor is a vírusirtó hibás működése volt a gyökérok.
2017. jan. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én w10-nél a sajátját a defendert használom, elégedett vagyok vele! Ha eset szkennert futtatok akkor se talál semmit se.
2017. jan. 20. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Avastot használok, eddig nem volt bajom vele. Sokáig használtam AVG-t is, de az szinte minden crackre beriaszt, sokat elérhetetlenné is tesz, hiába mondom neki, hogy ne.
2017. jan. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Avast eset avira avg defender ezek mind jók asszem
2017. jún. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!