Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segitsek! Win 7 32 bit telepit...

Segitsek! Win 7 32 bit telepiteni szeretnék. De nem tudom mert hianyzik egy illesztö program. Ezt hol tudnam letolteni és melyiket kell?

Figyelt kérdés
2017. jan. 20. 08:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És mi azt honnan a bús fenéből tudjuk hogy mi hiányzik ? Okoska.
2017. jan. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az illesztőprogramokat telepítés után kellene felrakni. De nálam is előfordult egyszer ez a dolog. Ott az volt a probléma, hogy új volt a hardverem, és 3.1-es USB portba dugtam a pendrájvot, amit nem ismert fel a Windows. Miután átdugtam a 2.0-ás portba, rendben ment a telepítés.
2017. jan. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de nekem azt irja hogy az illeszto progi hianyzik ezert nem tudja telepiteni.
2017. jan. 20. 08:41
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt írta ki. Próbáld más portba bedugni.
2017. jan. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne privátba !

Nem értek hozzá ? Mégis én kérdezek itt, vagy te ?

Nem tudom az előző kettő milyen infó alapján válaszol, de majd rájövök egyszer. :)

2017. jan. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pannóniás! Te nem az egykori Trevor vagy Tra...akárki vagy? Ő tiltakozott így a privátok ellen. :)
2017. jan. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 lali51 ***** válasza:
Telepíted lemezről ahoz nem kell illesztő program.Vagy az alaplap gyártó weblapjáról Töltsd le az alaplaphoz tartozó usb3 drivert, és telepíted.
2017. jan. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 coopper ***** válasza:
Csak tippelek - ennyi sok infóból - valószínűleg a merevlemezéhez szeretne a win7 drivert telepíteni a telepítési folyamat során, mivel nem találja meg, ami nagy valószínűség szerint azt jelenti, hogy a gépe UEFI-s a telepítő meg nem, vagy fordítva.
2017. jan. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Netről töltöttem le a Windows 7. De sorolja a hibakat amiért nem lehet telepíteni. Vagyis csak ezt az egy jobbat.
2017. jan. 20. 10:17
 10/11 A kérdező kommentje:
Pannonias ide is írok neked azon ne muljek. Ha nem értesz valamihez ne irkalj! Én segítséget kértem de nem olyanról aki baromságot ír. Ha nem tudol segíteni ne írj.
2017. jan. 20. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!