Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Keszitettem egy androidos...

Baltatusz kérdése:

Keszitettem egy androidos alkalmazást amit fel szeretnék tölteni a Google Play áruházba. Az alábbi kérdésekre szeretnék választ kapni. Ha feltöltöm az alkalmazásom, autómatán lesz benne reklám?

Figyelt kérdés

2 alkalmazást érdemes csinálni, vagyis egy teljes verziójút és egy ingyenes verziót, mely kevesebbet tud?

Vállalkozást kell indítsak?

Adózni kell e a befolyt bevétel után?

League of Legends-es applikációt készítettem, a webről szedtem hozzá képeket ebbe bele szokott kötni valaki?


2017. jan. 22. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:

A google automatikusan rak bele gyakran reklám videókat, de kisebb appoknál nem találkoztam vele.

Mivel van egy rakat ilyen apk, ezért pénzt kérni érte felesleges.

Nem lesz akkora bevételed, ami után adóznod kell.

A riot games tulajdona, de ha fanartok is vannak benne az a készítő tulajdona - és részben a riotté. Nem kötnek bele, mert ez is egyfajta reklám

2017. jan. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!