Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Normális, hogy már legalább 5...

Normális, hogy már legalább 5 éve nem érkezett új driver a vga-hoz?

Figyelt kérdés
2011-ben vettem a laptopom. Két videókarit tartalmaz, egy szimpla Intel HD Graphics Family és egy Radeon HD 6770m. Minden alkalommal a 2011.09.30. dátumú drivert rak fel az eszközkezelőn keresztül indított szoftverfrissítés. Próbáltam manuál keresni, de csak Catalystot és valami Radeon Software Crimson tudok letölteni, amikkel nem sok sikerre jutottam. Még egy szoftver frissítést keresőt is felraktam, de nem találta elavultnak a 2 vga driverét. Úgy tudom 2011-ben még nem volt valami elavult vga, nehezen tudom elhinni, h nem adtak ki legalább az elmúlt 2-3 évben 1db újabb drivert sem hozzá. Mit tanácsoltok?

2017. jan. 31. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:

DDU és mehet fel az AMD oldaláról a legújabb.

Driver-t csak manuálisan szabad telepíteni!

2017. jan. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Túlzol, Terascale GPU-khoz 2016 február 27-én készült el az utolsó driver, és március 1-jén jelent meg.


Itt van, 64 bites windows-hoz: [link]


Ha véletlenül a laptopod valamelyik hisztis gyártótól van, ami nem engedi az AMD-nek a drivertámogatást, akkor nyilván velük kell egyeztetni.

2017. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!