Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gmail. HU levelezőt hogy...

Gmail. HU levelezőt hogy tudok hozzá csatolni a hotmailhoz vagy googlehoz? Azt szeretném hogy jelezze az emaileket

Figyelt kérdés
Abszolút nem értek hozzá, a speciális beállításoknál ki lehet választani a portot, de én aki abszolút nem tudom azért kipróbáltam az összeset de a szerver nem kap választ vagy mi? Androidon szeretném már rég beállítani de sosem sikerül. Egyáltalán lehetséges?

#e-mail #Gmail #email app #google levelező
2017. aug. 4. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:
A .hu-s gmail alapból egy csalás. Abból él, hogy páran véletlen .hu-t ütnek be .com helyett, és oda regisztrálnak, vagy ott akarnak belépni, és a megjelenő hirdetésekből van pénzük. Nyilván nem fognak sokat beleölni a fejlesztésekbe, vagyis abba, hogy normálisan tudd használni is. Mondjuk ez csak az én véleményem, de gondolom nem tévedek nagyot. Miért nem regisztrálsz egy normális szolgáltatóhoz, mint pl. a gmail.com? Eleve az Androidos telefonod az első bekapcsolás után gmail.com-os regisztrációt kér, nem? Ha ott adsz neki egy olyan e-mail címet, utána minden úgy fog működni, ahogy kell.
2017. aug. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van abba valami amit írtál. Azért az van nekem, mert én is azok közé tartozok akik sajnos oda regisztráltak. Ez már nem most volt. Ezért sem túl egyszerű a dolog, mivel mindent oda küldenek. Mindenhez ez az email cím van megadva, mert ugyan volt .comos es van még mindig, de rá kellett jönnöm hogy tényleg minden a másikra megy. Az pedig szinte lehetetlen hogy mindenhol átírjam. :-( nagyon sokat használom az emailt
2017. aug. 4. 10:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondoltam, de valamikor akkor is meg kell lépned. Használd párhuzamosan a kettőt, illetve nézd meg, hogy a gmail.hu-ra érkező leveleidet át tudod-e valahogyan irányítani a gmail.com-os címedre. Szerintem ezt valahogyan meg lehet oldani.

A gmail.hu nem megbízható szolgáltató, ha egyszer megszűnik (vagy beperli a Google névbitorlásért), jobban megszívod. Szerintem ez kockázatos dolog a mai világban, úgyhogy mielőbb pártolj át megbízható szolgáltatóhoz.

2017. aug. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van. Erre nem is gondoltam. Rajta vagyok az ügyön. Szép lassan majd sikerül mindenütt megváltoztatni. Nem is tudtam hogy ez ilyen oldal. Köszönöm szépen
2017. aug. 4. 14:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy milyen oldal, nem tudom minősíteni, csak a véleményemet mondtam el. De mivel az e-mailezés az életünk fontos része (látod, neked is mekkora probléma, hogy át kell állnod), ezért én olyan szolgáltatót választanék, aki vélhetően 10-20-50 év múlva is itt lesz valamilyen formában. Ezért nem értem a citromaileseket meg hasonlókat sem. Nagyon ki vagyunk szolgáltatva a tech cégeknek, akkor inkább szolgáltattuk ki magunkat annak, ahol a legtöbben vannak.
2017. aug. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!