Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft Word-ből hogyan...

Microsoft Word-ből hogyan lehet kitörölni a vonalat?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom jól megfogalmazni, de olyan bajom van, hogy csináltam egy ______ -t, egész sornyit és nem törölhető. Ugyanígy a ****-k is összeállnak egy sorminta szerűvé és sehogy sem törölhető. Már nem is _ és nem is *.
2010. máj. 24. 10:06
 1/5 anonim válasza:

hogy csinaltad? beillesztettel valamit? vagy csak siman alulvonast(___) nyomtal sokszor? :)

ms office alkalmazasoknal majndem mindig bejon: elmenteni, kikapcsolni az officet, bekapcsolni, megnyitni a file-t es mar dolgozhatsz is vele, ahogy akarsz

2010. máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem illesztettem be semmit, egyszerűen nyomtam egy sornyi ________________ -t illetve ***********************-t. Nagyon hosszú a dokumentum, hetekkel ezelőtt mentettem és nem tudom törölni.

Nem tudsz erre valamit?

2010. máj. 25. 09:06
 3/5 anonim válasza:

hat, igy latatlanban semmi erdemlegeset....mondjuk ha find-replace-el csinalnad?

mit csereljen: ______

mire: (uresen hagyod)


Erre mit csinal?

2010. máj. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem is karakterekként kezeli, hanem egyszerűen ott van a vonal illetve a sorminta.

Nem lehet kijelölni, törölni, semmit sem.

A kurzor is egyszerűen átugorja!

2010. máj. 26. 10:21
 5/5 anonim válasza:
tedd a vonal fole a kurzort -> Lap elrendezese menu -> oldalszegelyek -> szegely -> nincs.
2015. júl. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!