Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Zene lejátszási listáimat,...

Wannabeapro kérdése:

Zene lejátszási listáimat, hogy tudnám egyszerűen helyreállítani?

Figyelt kérdés
A zenéim új meghajtóra kerültek, így a lejátszási listáim nem találják meg őket... :/

2017. aug. 10. 14:26
 1/4 anonim válasza:

Szerintem a mai világban jobb lenne kicsit “többrétegű” zenelejátszót alkalmazni.(Ne haragudj ha nem érthetően fogalmaztam.)

Pl.: en spotify-t használok. Prémiumot vásárlok hozzá, így tudok hallgatni zenéket offline, és bármikor/bárhol hallgathatok a fiókomba bejelentkezve(függetlenül eszköztöl[tehát telefonon, gépem stb..]

2017. aug. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem a mai világban jobb lenne kicsit “többrétegű” zenelejátszót alkalmazni.(Ne haragudj ha nem érthetően fogalmaztam.)

Pl.: en spotify-t használok. Prémiumot vásárlok hozzá, így tudok hallgatni zenéket offline, és bármikor/bárhol hallgathatok a fiókomba bejelentkezve(függetlenül eszköztöl[tehát telefonon, gépem stb..])

2017. aug. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A lejátszási listák közönséges szövegfájlok. Ezért ha pl megnyitod a Jegyzettömmbben akkor szerkeszteni is lehet.

Cseréld ki a jelenlegi útvonalakat az újakra.

Ha ugyanaz a könyvtárszerkezet mint az előző meghajtón akkor elég csak a meghajtó betűjelét kicserélni.

2017. aug. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. Az a bajom az iTunes-al, Spotify-al stb.., hogy sok zene amit hallgatok nem található meg rajtuk.. :/


2. A Jegyzettömbös megoldás bevált. A "Csere" funkciónak köszönhetően még csak nem is kellett egyesével végigmennem a több száz zenén.

Örök hála!

2017. aug. 11. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!