Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wndows 10 Microsoft Store hiba?

Wndows 10 Microsoft Store hiba?

Figyelt kérdés

Hiba üzenet:Ellenőrizze a kapcsolatot.

A Microsoft Store használatához internetkapcsolat szükséges.Úgy tűnik, hogy ön nem kapcsolódik az internethez.

Lap frissítése Kapcsolat ellenőrzése

hibakód:0x80072EE7

Ez a két választás van és akármelyikre nyomok semmi sem történik.Internetem egyértelműen van.

Előre is köszönöm a válaszokat!!!



2018. márc. 16. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Tört verziós? Azzal szokott ilyen galiba lenni
2018. márc. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1

Nekem teljesen eredeti a Windows, de nincs kevesebb probléma a Store-ral... És nem csak nàlam szar, több ismerősömnél is. Gears of War 4 is megvan ott, egyik napról a másikra hirtelen elromlott, 1 órán át kellett cache-t törölni meg minden szart állítgatni a Store-ban mire hajlandó volt végre elindítani. Tehát hülyeségnek tartottam mindig mindennèl ezt a "biztos azért nem működik mert tört mentalitást. Másnál sincs másképp. (Vagyis van, de nagyon ritka esetben) Legjobban azon szoktam röhögni mikor játékra írják hogy vedd meg és jó lesz, főleg ha scene releasük van, ami szinte mindenkinèl jó. Ráadásul általában C++ redist hibát szokott dobni nekik a játék, de így van, ha megveszi egyből menni fog...


Kérdezőnek egyébként nem tudom ki baja lehet, a Store-t sosem egyszerű megjavítani, keresgélj a google-ben.

2018. márc. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A tört verziót azért írtam, mert vannak olyan törések amik letiltják a storet, az updatet és más microsoft kommunikációt. Nemrég egy ismerősöm járt így, ezért írtam
2018. márc. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát a mókolt szarok lehet, az eredeti MSDN-es biztosan nem, mást meg nem is érdemes szedni, ki tudja mi van benne.
2018. márc. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van egy ilyen cetlim amin van egy product key (nem sima cetli hanem windowsos)
2018. márc. 23. 15:28
 6/6 Lajos Bernath válasza:

Windows key + R


wsreset.exe -> ENTER


És működni fog :)

2018. máj. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!