Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Előtelepített Windowsos gépem...

Előtelepített Windowsos gépem lassú, vírusos. Gyári állapotba visszaállítsam, vagy újratelepítsem?

Figyelt kérdés
HP gép, sok HP által gyártott fájl van rajta. Ha újratelepítem, ezek elvesznek. Ez baj lehet?

2018. ápr. 30. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kell, nem baj. Egy csomó gépen nincs szinte semmi csak egy oprendszer vagy az sem. Inkább az újratelepítés ajánlott, de ha nem értesz hozzá inkább állítsd vissza...
2018. ápr. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van sok tutorial videó:

[link]

2018. ápr. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha tényleg vírusos akkor inkább formatáld le.
2018. ápr. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra, a gyári Hp programokra nincs szükség, a drivereket töltsd le előtte a Hp oldaláról.
2018. máj. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előtelepített laptopokon van egy helyreállítási partíció, arról lehet újratelepíteni. Ha a visszaállítás nem segít, marad az újrahúzás, amit arról a partícióról indíthatsz. Valamilyen bill. kombinációval hívható elő újraindítás után, amennyire én tudom.
2018. máj. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
Hagyd a fenébe a Windows-ot!! Fos az egész, persze, hogy vírusos, válts IOS-ra!!! Sokkal megbízhatóbb, sohasem vírusos!!!!
2018. máj. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem az a baj ha hülye vagy, hanem az hogy reklámozod!
2018. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!