Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CoD4 MW 1.8X patch menu bug?...

CoD4 MW 1.8X patch menu bug? (Lentebb van részletesen leírva)

Figyelt kérdés

Üdvözletem!

Elsősorban régebben is volt egy ilyen bajom de újratelepitettem a Windows rendszert ezzel meg is szünt a hiba

Nem foglalkoztam vele...


Nos a hiba megint itt áll és most tényleg szeretném javítani, hogy legközelebb Rendszer újratelepítés nélkül megússzam a dolgot

Hiba:

"Error durring initialization.

Tried to use a player profile prefore it was set.This is probably a menu bug."

Természetesen, próbáltam törölni a profile vagy player mappát illetve a Mods mappát is próbáltam.

Nem segített az ügyön.

Googlen is kerestem különböző forumokon de azt mondták ez azoknak jön elő akik Macen játszanak mert már nem támogatja a Patch a Macet.

Nekem Windows 7 van kivállóan ment eddig minden.

Jártam a fórumokat és egy steamos topikban is volt egy velem hasonló helyzetű srác de neki megoldotta hogy törölte a profile mappát

Nos, nekem nem..

Egy FB csoportban is hasonló helyzetü gyerek megoldotta hogy törölte az AppData mappábom azt Activisiont..

Töröltem...szintén semmi változás.

Akkor gondolom újra telepítem a játékot

Igen 1.0-ánál megy szépen de mikor 1.7-ről akkar frissiteni 1.8-ra akkor is ezzel a hibával dob ki

Ha a könyvtárba beillesztem a fájlokat akkor már a menübe se tudok belépni.


Megvagyok teljesen lőve

Nem tudom mit csináljak.

A gépet újratelepíteni nem szerwtnék mert nem éri meg

Ez az egyetlen játék amivel el tudom foglalni magam.

Remélem lesz megoldás rá!

Köszi! :)

(Elnézést, ha rossz témába raktam, őszintén nem tudtam megfelelőt találni neki, úgy gondolom így megtalálják)



2018. jún. 27. 23:30
 1/1 A kérdező kommentje:
Természetesen ötleteket is elfogadok :D hátha dob valamit az ügyön :D
2018. jún. 28. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!