Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok ajánlani valami...

Tudnátok ajánlani valami egyszerű, nagyon lightos/nagyon kis erőforrásból (CPU/RAM) működő "billentyűzetfigyelő" alkalmazást saját használatra? Ami rögzítene folytonosan mindent, amit csak leírtam?

Figyelt kérdés

Konkrétan kb. fél órája gépeltem be egy hosszú kérdésem pont erre az oldalra, amikor a gyors gépeléstől valamilyen billentyűkombinációt félrenyomhattam, amitől visszalépett a böngésző az előző oldalra, a sütikből meg már nem tudta visszatölteni amit addig írtam. =(

Úgyhogy az egész részletesen kifejtett fogalmazásom elment a levesbe... én meg itt dühöngök percek óta!


ILYET TÖBBET NEM AKAROK! VÁLTOZÁS LESZ! RADIKÁLIS!

Erre kéne nekem egy kis erőforrásokból, de jól működő keylogger.


Természetesen nem szükséges, hogy rejtett legyen! Sőt, az lenne a jó, ha a tálca értesítési területén (traybar) legalább az ikonja mindig ott lenne, hogy biztosan tudjam, hogy működik.


Viszont olyasmiket ne ajánljatok, amik ilyen öntapadó jegyzetelők, vagy időközönként automatikusan mentő jegyzettömbök!!

Igaz, több lenne az is a semminél, de tuti nem fogok tudni mindig arra gondolni/azzal foglalkozni, hogyha valahova valamit írok, akkor arra mindig előbb külön nyissak egy jegyzettömböt, oda beírjak mindent, majd kimásolgassam a dolgokat.

Nekem olyasmi kéne, ami folytonosan működik, rögtön a Windows felállásától kezdve (akár szolgáltatásként (services)), és minden egyes alfanumerikus billentyűleütést, bármilyen ablakba is legyen írva, egy TXT fájlban rögzít.


Hasznos válaszokat előre is köszönöm!



2018. júl. 21. 01:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Szép próbálkozás, de nem fogok keyloggert ajánlgatni (úgyis megfogná a víruskeresőd). Használj Notepad++ -t.
2018. júl. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!