Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a gond a torrentel?

Mi lehet a gond a torrentel?

Figyelt kérdés

Korulbelul 1 hete ncore-rol nem tudok semmit letolteni.Probaltam mar utorrenttel es bittorrenttel is de egyik sem mukodott.Letoltom a torrent fajlt es ahogy inditanam egybol pirosra valt a letoltes.Eleinte azt hittem az internettel lehet gond de megosztottam telefonrol a mobilnetet a laptopomnak es igy sem lett mas a helyzet.A accountot tobben hasznaljuk de mindenki masnal mukodik csak az otthoni ketto gepen nem.Tudom,hogy ez szabalytalan,de mar 5 eve igy hasznaljuk es nem volt ebbol baj,emelett van 11 terrabajt feltoltesunk is,igy azzal sincs gond.

Valami otlet,hogy mit lehetne tenni? Esetleg,ha valtanek premium tagsagra az megoldana a problemat?

Elore koszi a valaszokert! Es bocsi az ekezetekert,csak telorol irtam.



2018. aug. 13. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindig kiírja a kliens a piros sávban a hibaüzenet okát, ha tracker oldali akkor a tracker fülön a tracker címével egy sorban szintén. Ebből egyértelműsíthető a hiba oka. Ha másnál működik akkor gyanús hogy nem a tracker felőli a gond, hanem kimondottan nálad (rossz az alapértelmezett mappa, nem létező helyre akarsz tölteni - pl külső adathordozó, megtelt vagy nem támogatott a cél fájlrendszere - fat32 például, arra nem hozható létre 4GiB-nál nagyobb fájl).
2018. aug. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben,koszonom szepen a gyors valaszt,ezeknek utana nezek akkor.
2018. aug. 13. 13:29
 3/4 DjImipapa ***** válasza:
Kérdezd meg az Ncore staffot... megmondja.:)
2018. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utána nem lesz gond letoltessel,hisz belepni sem tudok majd 😃
2018. aug. 13. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!