Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehetséges az, hogy...

Hogy lehetséges az, hogy Windows 7 alatt én vagyok a létrehozó tulajdonos és a rendszergazda is és még így sem férek hozzá a meghajtóhoz?

Figyelt kérdés

Ha meg hozzáadom a hitelesített felhasználók cuccot akkor meg boldog boldogtalan hozzáfér. Hogy megy ez? Nem tudnak kiadni végre egy normális Windowst?


Érdekelne mit kéne jobban csinálnom....


2010. jún. 22. 23:22
 1/10 A kérdező kommentje:

Jah meg volt már olyan is hogy a felhasználó simán látta a rendszergazda fájl-jait :D:D:D:D


Just use Windows7 xd

2010. jún. 22. 23:33
 2/10 anonim ***** válasza:

nem a windowssal vannak a problémák, hanem a TE alapvető IT ismereteiddel.


ne aggódj, linux/BSD/mac is használják a felhasználói házirendeket. Bennük is előfordulhatnak ilyen galibák a hozzá nem értésedből.

2010. jún. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezzel nagyon leírtad a hibaelhárítás menetét. Gratulálok :D
2010. jún. 23. 00:42
 4/10 A kérdező kommentje:
Hasonló sincs az XP-ben, hogy rendszergazda csoport tagja vagyok, hozzá is van adva a rendszergazda csoport unlimited joggal és akkor csak nem csinál semmit. Tényleg egyszerűbb lett, ami eddig működött azt is elbaszták. Aki tudna érdemi infóval szolgálni azt szívesen olvasnám.
2010. jún. 23. 00:45
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Ha xp után 7est raksz és nem formázod le az összes particiót, akkor az irási jogod megszűnik, a megmaradt particióra, amig be nem állitod, hogy te vagy a tulajdonosa.

Amúgy meg ne piszkálj oda, amihez nem értesz, valamit biztos elállitottál te is.

2010. jún. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én ugyan nem állítottam el semmit. Mit kerestem volna ott. De a windows 7 nem úgy gondolja hogy van jogom az xp meg még nagyon sokáig ott lesz úgy hogy a régi mondás a win7-nek megszoksz vagy megszöksz. :D Max a win7 repül.
2010. jún. 23. 13:52
 7/10 A kérdező kommentje:
Ennyit az okosokról nincs több harmadszor?
2010. jún. 24. 15:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Windows 7 az tiszta hulladék! megútáltam mióta megvettem gyáriba az ultimatet 64-bites cuccot,ozt a dell laptopomon minden játékot 4:3-ba jelenitett meg! NEM VIDEOKÁRTYA DRIVER HIBA! senki nem tudta megcsinálni,mindenhol csak lehúztak,de a gép akkor sem lett jó,muszály volt vistát felraknom,azzal tökéletes..ennyit a win7-röl!!!
2010. jún. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hm, de vistát már nem éri meg felraknom. Az xp-m megy vista pack-el. Akkor megvárjuk a Win8-at asszem. :D
2010. jún. 24. 18:13
 10/10 A kérdező kommentje:

Egy-két kép is azért:


[link]


[link]

2010. jún. 25. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!