Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program amivel...

Létezik olyan program amivel filmek alól lehet szinkron hangot kivenni?

Figyelt kérdés

Ugyanis..Az egyik filmem nem tudom milyen okból egyszerre játssza le az angol illetve magyar hangot..és akármit csinálok ugyanúgy egyszerre megy a film alatt a 2 szinkron..

Tudtok erre megoldást?


2010. jún. 25. 08:41
 1/8 anonim válasza:

Media Player Classic-kal próbáltad? Ha jól emlékszem azzal oldottam meg egyszer én is egy hasonló problémát (South Park epizódokon 3 hangsáv volt - angol, magyar, comment - és semmilyen lejátszóval nem lehetett kikapcsolni). Asszem jobb gomb után valamelyik menüben ki lehet választani, hogy melyik hangsávot játsza.

(Remélem jól emlékszem, hogy az a progi volt, ha nem akkor bocs :)

2010. jún. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
VLC Media Player-el pedig hang/hangsáv itt beállítod, hogy melyiket játssza le, bár szerintem a VLC az csak egyet fog lejátszani egyszerre alapesetben is.
2010. jún. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Windows Media Player egy szar. Ne használd. Nem tudja külön kezelni a hangsávokat. Használd a VLC media playert.
2010. jún. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Első vagyok. Most hogy említettek, lehet, hogy én is a VLC Media Player-rel csináltam meg. Na mindegy, valamelyik valszeg úgyis bejön.
2010. jún. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vlc
2010. jún. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De gondolom ez nem végleges megoldás..úgy szeretném hogy az angol hang abszolút eltűnjön..Valamelyik ismerősöm mondta hogy talán a Movie Makerrel meg lehet csinálni..Szerintetek?
2010. jún. 25. 17:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért baj, ha 2 nyelv van, 2 kattintással át lehet állítani, ha kell.
2010. jún. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen ezt elmondtam amúgy hogy akármit csinálok nem állítódik át:)

a VLC amúgy tényleg működik köszi:)

2010. jún. 25. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!