Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől akad a GTA 4 egy fullos...

Mitől akad a GTA 4 egy fullos konfigon?

Figyelt kérdés
Amiből élek: ASUS P5E3PRO, ASUS EAH5750 1GBDDR5, CORE2DUO 3 GHZ, 4X1 GB DDR3 memória, 1333 MHZ-en. Persze gondoltam, hogy full grafon nem fog menni, de mikor mindent visszavettem mediumra és low-ra, a felbontást pedig 1440x900-ra, még akkor is kegyetlenül szaggatott, pedig azért a minimum követelménynél jóval erősebb gépem van.
2010. júl. 1. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem azért, mert a GTA 4 nem PC-re készült eredetileg (portolt) ezért bitang erős gép kell neki. Mivel neked van erős géped, valszeg a háttérben futó programok szaggatják, ilyen erőlehúzó program a Steam, Fraps, MSN Messenger, uTorrent, stb. próbáld ezeket kikapcsolni, és ha ezek után is szaggat, akkor a játékkal van a baj.
2010. júl. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
GTA 4 egy optimalizálatlan bughalmaz. Rakd fel a legújabb patch-et, azzal jelentősen javul a helyzet.
2010. júl. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
ahogy elhallottalak a problémád még XP hantálsz rakjál fel win7hetet
2010. júl. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

arra kíváncsi lennék, hogy ezekből az adatokból hogy szűrted le, hogy xp-m van, mivel win7 x64 alatt próbálkozom.

Nem fut mellette jóformán semmi lényeges, és még le is patcheltem ezzel: [link]


Viszont így már el sem indul. Gondolom ha újrateszem, ugyanúgy fennáll majd a probléma.. Egyéb ötlet valaki?

2010. júl. 1. 20:32
 5/9 anonim ***** válasza:

töltsd le ezt a progit és mindig használd ha játszol: [link]

(kikapcsolja azokat a progikat ami game-hez nemkell)

nekem sokat segített próbáld meg szerintem

2010. júl. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért szaggat MERT 64 BITES A WIN7!!!!!!

Nekem van egy ASUS X5EA és azon is a 64 bites win7 miatt szaggat, rakj fel XP SP3 amt vagy 32 bites win7 et és menni fog

2010. júl. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen csak azt felejtetted el, hogy a 32 bites rendszer maximum 4 gb megcímezhető memóriát kezel. A leírt konfig pedig meghaladja ezt.
2010. júl. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

tényleg a patch volt a gond. Feltettem az 1.0.7.0-t és 1920x1080-on viszi akadás nélkül. A többieknek is köszi a válaszokat.


Egyébként azért van 64 bites rendszer, mert win 7-nek legalább 4 giga ram kell, ha ilyen játékokat akarsz játszani.

2010. júl. 3. 12:19
 9/9 anonim ***** válasza:
OFF: Nekem is kéne az 1.0.7.0-s patch, és amiket eddig találtam, az mind 0 volt, mert el sem indult. Tudnál linket adni?
2014. jún. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!