Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Fejlesztokent nektek mennyi...

Fejlesztokent nektek mennyi ido volt olyan munkahelyt talalnotok, amivel maximalisan elegedettek voltatok?

Figyelt kérdés

Junior .net fejleszto vagyok, jelenleg most mar a 2. munkahelyemen dolgozok, elso munkahelyemen nagyon nem tetszett a legkor, meg ahogy a kollegak bantak velem, 4 honapot voltam. Mostani munkahelyemen jofejek a kollegak, de maga a munkahely messze van es a fonokom egy gyoker. Jelenleg itt is 4 honapja dolgozok, de egyre jobban utalok bejarni ide, ezert megint valtason gondolkodok.


Nektek mennyi idobe telt olyan munkahelyt talalnotok, amivel elegedettek voltatok?


2019. dec. 9. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Elsőre. Messze volt, de az nekem nem baj. De elküldtek, mert elvesztették a fő projektjük és nem volt pénz.
2019. dec. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Nincs tökéletes munkahely, ezt most vésd az eszedbe. Mindenhol lesznek gyökerek, vagy szakmai problémák, vagy messze lesz, vagy nem fizet annyit amenynit szeretnél, stb. Kompromisszumképesnek kell lenned.


Hogy a krédésre is válaszoljak, nekem 4 munkahelyváltás urán, sikerült megtalálni a jelenlegit, amivel nagyon elégedett vagyok, a légkör nagyon szuper, vezetőség jófej, kollegák is jó arcok, és szakmailag is egész rendben van. Na itt is vannak problémák, amelyek néhe naogyn felhúznak, de ettől még ez a elgjobb munkahely ahol valaha dolgoztam, és tudom hogy nehéz lenne olyat találni ami ehhez felérne, hát még ami túltenne rajta. EZ ilyen.

2019. dec. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valamilyen probléma mindig lesz, de ne legyünk telhetetlenek.
2019. dec. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!