Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Székesfehérváron hova tudnék...

Torrentoo kérdése:

Székesfehérváron hova tudnék elhelyzezkedni IT diákmunkára?

Figyelt kérdés
Eléggé sok helyen megnéztem már,Melódiák/Pannondiák stb,viszont nem igazán találtam sehol sem ilyen jellegű munkát nyárra.Van egy okjs szoftverfejlesztői szakmám illetve most végeztem az első évemmel az egyetemen,ilyen végzetséggel tényleg csak raktárba tudnék elmenni?(félre értés ne essék,idáig nyaranta mindig fizikai munkát végeztem azonban most már örülnék ha tudnék olyan helyen is dolgozni amely köthető a szakmámhoz).

2021. júl. 6. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Akad diákmunka/távmunka:

* [link]

* [link]

* [link]

* [link]

de kereshetsz szabadúszó munkákat is:

* [link]

* [link]

2021. júl. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Diákmunkát tavasszal szokás keresni, nyár közepén már rég nincs hely, csak a legsz.rabb melókra. Legközelebb készülj fel előre.
2021. júl. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem értek egyet #2

Én konkrétan idén nyárra tavaly ősz óta minden hónapban többször is kerestem. A mai napig nem jelentkezett egyik cég sem, hiába kapták meg az önéletrajzomat.


Próbáltam kerékpárszerelőként, árufeltöltőként, IT szoftvermérnökként, tanuló BackEnd fejlesztőként elhelyezkedni és próbáltam még takarítóként elhelyezkedni.


Egyik cég sem írt soha sem vissza. :(


Most kb 3 hete találtam mégegyet ami érdekel, de az a cég sem válaszol.


Pedig most lett volna életemben először lehetőségem bejelentett, jól megfizetett diákmunkásként dolgozni.


Ezelőtt a legnagyobb fizetésem 10 300 forint volt 2 hónap munkáért. (10 300 nem elírás, tudom hogy borzasztó... De ennyit kerestem cserébe kidolgoztam a belem mert nem volt bejelentve)

2021. júl. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!