Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyi a reális fizetési...

Mennyi a reális fizetési igény Budapesten közel 1 év FullStack fejlesztői tapasztalattal (Java, Spring, VueJS), ELTE IK programtervező informatikus MSc diplomával?

Figyelt kérdés
2021. júl. 24. 00:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%
600 nettó. Ha van hozzá egy angol felsőfok is.
2021. júl. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
én inkább 600 bruttót mondanék
2021. júl. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%

Nincs olyan, hogy "reális fizetési igény".


A béreket egy-egy ember esetében annyi dolog árnyalja, hogy azt fel sem lehet sorolni.

A cég lakhelytől való távolsága, profilja, a benne lévő karrierlehetőség, maga a munka, a munkakörnyezet, a kollektíva, és még ezer dolog.

A munkavállaló oldaláról a saját képességeinek sora, a pótolhatatlansága, a kommunikációs készsége, a hozzáállása, szorgalma, a kollégákkal való viszonya, rájuk való hatása.

Az objektív készségei, a tudása, az önképzésre való hajlama, egyéb területeken szerzett jártassága, annak lehetősége, hogy ezeket a készségeket (technológiák, nyelvtudás, másoddiploma, stb.) ki is használhatja a munkahelyén.


Én volt, hogy hétfő reggel futva mentem be dolgozni, annyira jó cég volt és annyira szuper környezet.

De volt olyan is, hogy sokkal kevesebb pénzért szöktem el máshova.

2021. júl. 24. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Az sem mellékes, hogy az életkor is számít.

Fiatalon még a legtöbb ember pénzt akar keresni, jó sokat, minél többet, bármi áron. Negyven évesen már más szempontok is előbukkannak és hogy nem a pénz lesz első helyen, az szinte garantált.

2021. júl. 24. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Junior szintre a Hays salary guide viszonylag korrekt kepet ad:

[link]

Senior szinttol kezdve mar nevetseges ugyan, de 1 ev tapasztalattal szamodra az ugysem relevans meg.

2021. júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Ez miért van kiemelve?
2021. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
Jól lepontoztatok, pedig a barátnőm csak Java-val 550-ért helyezkedett el év elején és nincs diplomája. Azt gondolom nem toltam magasra a lécet ezzel a tippel (1. vagyok).
2021. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

1'000'000 /hó

Csak arra nem emlékszek hogy fontban vagy lejben..

2021. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%

Ne vicceljetek már, valamelyik nap egy kérdés alatt vagy 20-an megvitatták, hogy 3 millió forint a fejelsztői fizetés Pestem 3 év tapasztalattal, de a 2,5 millió már jónak mondható és több cég is megadja, míg az 1 millió forint nettó az olyan laza kell legyen minden sarki cégnél, hogy ha nem keresel annyit, akkor szégyelld el magad :D


Most akkor végre tisztázzuk már a hazugságainkat, mert én annak az 1 milliónak csak a felét látom reálisabbnak a legtöbb helyen (akár nettóban, de már az sem rossz).

2021. júl. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Linkeld légyszi azt a kérdést #9.
2021. júl. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!