Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hol tanuljak Angular-t?

Hol tanuljak Angular-t?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap és ma voltam Angular képzésen és nagyon megtetszett. Számítottam rá, hogy utólag képeznek kell magam, mert ez a nyelv nem olyan, hogy pikk-pakk megtanulja az ember, de nem tudom, hogy mégis hogy folytassam a tanulást.


Nem szeretnék menni képzésekre, hanem inkább otthon szeretném megtanulni a nyelvet. E-book-oknál láttam, hogy vannak tök jók (még ingyenes is van ^^), de mind angol.


YouTube-on nem igazán találtam róla videókat.


Szerintetek hol/hogy folytassam tudásom?

Vannak magyar könyvek Angular-ról, csak én nem tudok róluk?

Vagy vannak valahol a netem oktatóvideók a nyelvről?


Köszönöm a válaszokat előre is ^^



2021. aug. 14. 18:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Elsősorban, ha programozásba szeretnéd vágni a fejszéd ajánlott az angol nyelv ismerete, legalább dokumentáció olvasás / könyvek, videókurzusok megértésének szintjéig.


Minden naprakész információt angolul fogsz megtalálni, illetve keresni is sokkal hatékonyabb angolul, mint magyarul (lásd Stackoverflow).


Ha az angol tudás megvan, akkor a legjobb az Angular dokumentációjával kezdeni, mert elég jó, ellentétben néhány más nyelv/keretrendszer doksijával.


Elolvasni az alapokat, megérteni a működését (komponensek életciklusa, dependency injection és minden más ami velejárója ennek a technológiának).


A dokumentációban találsz tutorialt is, amely egy nagyon basic alkalmazás elkészítését mutatja be lépésről lépésre.


Ezen kívül, amit ajánlani tudok könyv az ez: [link]

Ha legolcsóbban szeretnéd, akkor megveheted 5 euróért, ha később esetleg frissül a könyv (aktívan frissíti az író), akkor azokat a továbbiakban ingyenesen megkapod.


Videókurzusokat pedig az Udemy-ről tudok ajánlani, de ott csak akkor vásárolj, ha éppen akciósak (150 euró helyett 15-17 eurósak szoktak lenni). Kiemelném Maximilian Schwarzmüller-t, elég jó kurzusai vannak mindenféle technológiából.

2021. aug. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, nagyon szépen köszönöm.
2021. aug. 15. 07:54
 3/14 anonim ***** válasza:
2021. aug. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ZeroToHero oktatáson voltál?
2021. aug. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen
2021. aug. 15. 19:38
 6/14 A kérdező kommentje:
Mért?
2021. aug. 15. 19:39
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is voltam, amúgy youtube-on van fent 1-2 magyar videó is, de ha az angol nem megy, akkor megvagy lőve.

Mi a baj az angollal, miért nem megy? Más nyelven tanultatok? Érdemes akkor elkezdened minél előbb! Nem egy lehetetlen nyelv.

Egyébként Balázs mondta, hogy majd az anyagokat elküldi, abból is tanulhatsz majd.

2021. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Mondta, hogy elfogja küldeni az anyagokat.

Nem tanulunk más nyelven. 2 éve tanulok olaszt, 10 éve pedig angolt. Magyarországon az angol oktatás egy nulla egy norvég ismerősöm szerint, de fogalmam sincs, hogy miért nem megy.

2021. aug. 15. 22:40
 9/14 anonim ***** válasza:

Állásajánlatok közül kimásolok neked valamit (gondolom diák vagy, azért nem teljes munkaidős):


Elvárások:

✔ Informatikai felsőoktatásban (nem felsőoktatási szakképzés keretében) tanuló nappali tagozatos hallgató

✔ Tapasztalat frontend keretrendszerekkel, pl. React, Vue.js, vagy Angular

✔ Erős tudás, magabiztos fejlesztői készségek a következő technológiák kapcsán

➡ HTML5

➡ CSS3

➡ JavaScript

➡ TypeScript, ES6

➡ Redux

➡ Saga

➡ Opentext

➡ WSM

➡ Cypress

✔ Angol középfokú nyelvismeret


Amit Partnerünk kínál:

- Otthonról végezhető feladatok, de az ügyfél igénye esetén irodai jelenlét elvárt

- Kötetlen munkaidő

Szükséges nyelvtudás

Angol(Középfok)


Arra akarok ezzel célozni, hogy önmagában az , hogy ismered az Angularnak a sajátosságait nem lesz elég. Ahogy az angol nélkül sem fogsz boldogulni majd a munkaerő piacon.

2021. aug. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Oké, köszi
2021. aug. 16. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!